نماینده ولی فقیه در بنیاد امور شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت پدر شهید والامقام «هژیر افروزه پور» را تسلیت گفت.


به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، شهید «هژیر افروزه پور» متولد ۱۳۴۳ از روستای تل بابینه دهدشت، عشق خدا در دلش رسوخ کرد و خواستار زیارت کربلا شد تا اینکه در سال ۶۱ خود را برای نبرد آماده کرد. بین حق و باطل دهدشت با ثبت نام در بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را برای نبرد بی امان هشت ساله دفاع مقدس آماده کرد.

این شهید والامقام سرانجام در ۲۷ اردیبهشت ۶۲ در حین مبارزه با ضدانقلاب کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در زادگاهش به خاک سپرده شد.

حاج موسی افروز پور پدر این شهید والامقام امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ به فرزند شهیدش پیوست.

در همین راستا نماینده رسمی ولی قانونی در بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی درگذشت این پدر شهید والامقام را تسلیت گفت.

قدرت‌الله خرم‌روز در متن پیام تسلیت حجت‌الاسلام می‌گوید:

نام خداوند بخشنده
و مژده ده به مریضی که چون مصیبت پیش آید بگوید ما از خدایم و به سوی او باز خواهیم گشت.
خانواده محترم شهید والامقام افروز پور خبر درگذشت مرحوم مغفور شادروان حاج موسی افروز پور پدر شهید والامقام هژیر افروزه پور خوش زبانی که همواره در اذهان مردم به عنوان مؤمن، اصلاح طلب یاد می شد. انسان متدین و شایسته و با اخلاق و در حل اختلافات و مشکلات مردم و منطقه و عرصه اجتماعی و آرامش منطقه زحمت کشیدند و از عاشقان و علاقه مندان به عصمت و طهارت اهل بیت علیهم السلام بودند. بیت علیهم السلام و برای حفظ ارزش‌ها و ارزش‌های الهی و شکوه و عظمت انقلاب اسلامی، فرزند خود را رشید و فدای خدا کردند که بسیار باعث شد. لازم است درگذشت این پدر عزیز و بزرگوار را به فرزندان عزیز و خانواده و بستگانش ابراز کنم.

از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت دارم. خداوند در کنار اولیای خود و فرزند شهیدش آرام می گیرد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید