نمایش افکار دو بازیکن پرتغالی جذاب است/ تنها دغدغه سرمربی استقلال – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانعبدالعلی چنگیز در گفتگو با خبرنگار مهر به شرایط آماده سازی آبی پوشان برای حضور در لیگ برتر اشاره کرد و گفت: کادر فنی استقلال در ۶ بازی تدارکاتی به خواسته های او پاسخ داد و از تمامی بازیکنانش در سطح تخصصی و تخصصی تست گرفت. . پست های غیرتخصصی تا بتوان از آنها در هفته اول بازی و بهترین تیم میدان مقابل سپاهان استفاده کرد.البته تنها نگرانی ساپینتو مصدومیت حردانی است و غیبت مرادمندلی می تواند مانع دید سرمربی استقلال شود. مطمئناً او باید بتواند این دو بازیکن را جایگزین کند[ujilag[bufl-ewwel;img[aujpo;;ul-aqwatimfil-grawndkontraSepahanOvvjamentl-unikatħassibta’Sapintohijal-injuryta’Hardaniun-nuqqasta’Muradmandlijistgħujfixkluxiftitlill-headcoachta’Esteghlaliżdażgurgħanduniestajbinlijistgħujieħdupostdawniż-żewġplejers

چنگیز درباره حریف استقلال یعنی سپاهان نیز گفت: زردپوشان اصفهان همیشه بازی های خوبی مقابل استقلال انجام دادند، دو تیم بارها مقابل هم قرار گرفتند و رقابت تنگاتنگی در لیگ داشتند، دو تیم پرطرفدار که در برخی بازی های خود گل رد و بدل نکردند و در برخی بازی ها گل های زیادی برای هر دو تیم به ثمر رسید. سپاهان هم بازیکنان خوبی به خدمت گرفت، تمرینات خوبی داشت و حالا می خواهد با سرمربی پرتغالی خود که در فصل جدید جانشین نویدکیا شد، قهرمان شود.

این کارشناس فوتبال خاطرنشان کرد: تفکرات ساپینتو و مورالس می تواند در نتیجه بازی تاثیرگذار باشد. دو مربی که علاقه مند به حمله هستند و این می تواند بازی را جذاب کند. باید امیدوار بود در هفته اول که تیم ها جایگاه خوبی ندارند و خستگی تمرینات سنگین بدنی پای بازیکنان است، بازی جذابی ارائه کنند. بدون شک دیدار استقلال و سپاهان می تواند بهترین بازی هفته اول باشد و باید دید کدام تیم از موقعیت های خود بهتر استفاده می کند و به پیروزی می رسد.

چنگیز در مورد تیم امید و نرفتن آن به بازی های کشورهای اسلامی گفت: تیم امید کشورمان آینده تیم بزرگسالان را می سازد چرا که سفر این تیم در آخرین لحظه لغو شد، مسئولان فدراسیون باید باشند. مسئول دانست. هر دو باشگاه برای شروع لیگ به بازیکنان باکیفیت نیاز دارند و کادر فنی تیم امید باید با تمام بازیکنان خود در مسابقات شرکت کنند و با توجه به اینکه مسابقات در تقویم رسمی فدراسیون فوتبال نیست، باشگاه ها آمادگی چندانی ندارند. بازیکنان باکیفیت در اختیار تیم امید باشد بنابراین باید به هر دو تیم حق بدهیم و این مسئولان فدراسیون هستند که باید طوری برنامه ریزی کنند که هم تیم امید حمایت شود و هم این تیم بتواند در مسابقات حضور پیدا کند. با اعضای کامل خود مسابقه دهد و بهترین آمادگی را به دست آورد.