نقش منیزیم در بدن – مرکز تغذیه و تناسب اندام Armoni


خلاصه
منیزیم به سلول های ماهیچه های قلب شما کمک می کند تا در تعادل کلسیم شل شوند ، که باعث کوتاه شدن می شود. این مواد معدنی برای اطمینان از متابولیسم مناسب و آرامش سلول های قلب با یکدیگر رقابت می کنند.

3- تنظیم توده عضلانی
منیزیم در تنظیم تن ماهیچه ها مهم است. منیزیم مانند قلب ، به عنوان یک بلوک طبیعی کلسیم عمل می کند و به آرامش ماهیچه ها کمک می کند. در عضلات شما ، کلسیم به پروتئین هایی مانند تروپونین C و میوزین متصل است. این فرایند شکل این پروتئین ها را تغییر می دهد و باعث تعامل آنها می شود. منیزیم و کلسیم به دلیل ارتباطات ذهنی به شل شدن ماهیچه ها کمک می کند. اگر بدن شما منیزیم کافی برای رقابت با کلسیم نداشته باشد ، ممکن است ماهیچه های شما را تحت فشار قرار داده و باعث شکستگی یا سفتی بدن شود. به همین دلیل ، منیزیم اغلب برای درمان گرفتگی عضلات زیر نظر پزشک در دوزهای مناسب توصیه می شود.

خلاصه
منیزیم به عنوان یک مسدود کننده طبیعی کلسیم عمل می کند و به سلول های ماهیچه ای بعد از برش کمک می کند. وقتی سطح منیزیم پایین است ، ماهیچه ها می توانند تحلیل رفته و علائمی مانند گرفتگی عضلات یا بیماری ایجاد کنند.

4- کنترل قند خون با قند نوع 2
افراد مبتلا به دیابت نوع 1 اغلب دارای سطوح پایین منیزیم هستند که می تواند بیماری را بدتر کند زیرا منیزیم به تنظیم انسولین کمک می کند ، قند را از خون خارج کرده و به سلول های ذخیره می رساند. به عنوان مثال ، سلولهای شما که دارای سطح انسولین هستند برای عملکرد صحیح به منیزیم نیاز دارند. اگر سطح منیزیم پایین باشد ، سلول ها نمی توانند به درستی از انسولین استفاده کنند و سطح قند خون افزایش می یابد. افزایش منیزیم ممکن است قند خون را در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کاهش دهد. یک مطالعه روی هشت مطالعه نشان داد که مکمل منیزیم سطح قند خون را در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کاهش می دهد. با این حال ، مزایای مفید منیزیم در کنترل قند خون فقط در مطالعات مختصر

5- بهبود کیفیت خواب
کم خوابی یک مشکل عمده بهداشتی در سراسر جهان است. مصرف منیزیم ممکن است با کمک به آرامش ذهن و بدن ، کیفیت خواب را بهبود بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید