نرخ قتل ملی در گزارش FBI افزایش یافت و در ایالت نیویورک منعکس شد.


سال گذشته ، تعداد موارد قتل نسبت به سال قبل به رکورد ملی افزایش یافت. آمار FBI روز دوشنبه منتشر شد علیرغم کاهش کلی جرایم خشن

برآورد می شود که در سال 2020 ، 4901 مورد قتل در سراسر کشور افزایش یابد. در مقایسه با سال 2019 ، این میزان به 21،570 افزایش یافت ، که منجر به نرخ قتل در ایالات متحده شد. از 5.1 درصد به 6.5 درصد در 100.000 نفر افزایش یافت

در ایالت نیویورک این روند نزدیک به یک روند صعودی در سراسر کشور است: این گزارش می گوید میزان قتل در سال 2020 4.2، است ، در حالی که در سال 2019 2.9 بود ، که هنوز زیر میانگین ملی است. اما داده های فعلی FBI داستان کامل نی را نشان نمی دهد یورک

تنها 15 ایالت تمام داده های جنایت خود را از طریق سیستم گزارش حوادث ملی (NIBRS) ، جدیدترین سیستم ثبت جرم توسط FBI ، ارسال کرده اند. و نیویورک یکی از آنها نبود. امروز ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که داوطلبانه در ارسال داده های NIBRS به FBI شرکت می کند ، به این معنی که برآورد تعداد جنایات خشونت آمیز در این کشور است. در حقیقت ، FBI تنها 22 قتل در سال 2020 در ایالت نیویورک ثبت کرده است. از طریق سازمان های اجرای قانون که “15 of از جمعیت را پوشش می دهند”

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر جنایی سابق در NYPD که بر تیراندازی و قتل در سطح شهر تمرکز دارد. گفت که ممکن است در انتقال اطلاعات به تأخیر بیفتد FBI هنوز در مشکل است.

پردازش سیستم های NIBRS بسیار بیشتر طول می کشد. هرمان ، متخصص نقشه برداری جنایی می گوید ، اما این سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بود. اما مقایسه آن با یکی از بدترین افزایش ها بی معنی است. مثل این است که بگوید “حداقل ما مثل سال گذشته بد نبودیم” اما سال گذشته بدترین افزایش در بیش از یک دهه گذشته بود. ”

آخرین گزارش CompStat NYPD 348 قتل را تا سال 2021 ثبت کرده است ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته 357 مورد کاهش داشته است. این اداره در مجموع 462 قتل در سال 2020 ثبت کرده است ، در حالی که آخرین داده های NYPD نشان می دهد میزان قتل ها در سال جاری تا کنون 2.5 درصد کاهش یافته است. از سال 2019 تقریباً 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است. اما اتحادیه ها و حامیان اجرای قانون محلی دلیل افزایش جنایات خشونت آمیز را اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاحات وثیقه می دانند.

ایشا سکو ، بنیانگذار و مدیرعامل Street Corner Resources ، یک موسسه غیرانتفاعی مستقر در هارلم که بر رفع خشونت با اسلحه تمرکز کرده است ، گفت: این اعداد واقعیت متفاوتی را نسبت به برخی گروه ها در محله های آینده نشان می دهد. او متوجه تغییر قابل توجهی در جامعه شده است. در سالهای اخیر.

سکو گفت: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که مردم سعی می کنند وضعیت را پایین بیاورند و بمیرند.” اما کووید نقش مهمی را ایفا می کند. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند. و افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند چه انتظاری دارند. ”

داده های شهر نشان داد که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو بیشتر از نیویورک در سال 2020 بوده است.

و در حالی که هرمان معتقد است میزان کلی جنایت در شهر نگران کننده است ، تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نمی یابد. داده های تاریخی گردآوری شده توسط شهرهای جنایی در شهرستان نشان می دهد که مناطق در هارلم ، برونکس ، بروکلین. جنوب ، کویینز شمالی و استاتن آیلند شاهد قتل های بیشتری بین سال های 2019 تا 2019 بوده اند. 2020

“آنچه واقعاً اتفاق افتاد منطقه ای بود که تعداد زیادی قربانی تیراندازی را تجربه کرده بود. هرمان گفت که قتل ها در سال 2020 بسیار بدتر است. “مشکل این است که بدتر می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید