نرخ ارز کانال ۱۵ میلیون مردود + قیمت طلا ۲۵ مهر


قیمت طلا امروز با ۰.۴۴ درصد کاهش نسبت به دیروز به یک میلیون و ۳۴۸ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت سکه نیز با ۸ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته در محدوده ۱۵ میلیون و ۶۶ هزار تومان قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار طلا و سکه اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، رشد نرخ اونس امروز و تقویت دلار در روز گذشته موجب رونق طلا و سکه شد. قیمت هر اونس امروز با ۰.۷۳ درصد افزایش نسبت به دو روز گذشته به ۱۶۵۷ دلار رسید. امروز قیمت اونس به دلیل ثبات قیمت دلار افزایش یافته است. اما رشد قیمت این فلز گرانبها چندان زیاد نبود و به گفته تحلیلگران، احتمال افزایش مجدد نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا این شرایط را فراهم کرد و باعث افزایش جزئی قیمت اونس شد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

در صورت درخشش مجدد قیمت دلار، نرخ ارز تا محدوده ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پیش می رود. این خط مقاومتی قوی برای معامله گران ارز مهم است.

دلیل رشد اندک نرخ ارز چیست؟

نرخ نیم سکه امروز با ۱۵ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به مرز ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید. قیمت ربع سکه نیز با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده ۵ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان قرار گرفت. اما نرخ ارز گرمی نسبت به دیروز ثابت ماند و با همان نرخ ۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان معامله شد.

برخی معتقدند یکی از دلایلی که قیمت سکه نتوانست به سمت مرزهای بالاتر حرکت کند، حباب این فلز گرانبها است. به همین دلیل فعالان و معامله گران بازار سکه در خرید خود دقت کرده و به رشد اندک قیمت این فلز گرانبها توجهی ندارند.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: