نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


انجمن تیم #LSF

دوستان جدید می خواهید؟ همان! هنگامی که من سفر خود را برای کاهش وزن انجام می دهم احساس می کنم کاملا تنها هستم همانطور که هیچ کس واقعا نمی فهمد آنچه من با آن روبرو هستم یا چرا من اینقدر تغییر کرده ام؟ من واقعاً معتقدم که داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و زنان برای پاسخگویی به شما کلید ایجاد و حفظ یک تغییر موفق است. و آنجاست که جامعه #TeamLSF وارد می شود!

اگر به تازگی با Love Sweat Fitness آشنا شده اید ، من می خواهم که با دیگر شروران LSF ارتباط برقرار کنید تا بتوانید اهداف خود را از بین ببرید!

موnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر بدنبال مسئولیت هستید اما نمی خواهید IG شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید. می توانید حساب LSF Fitness خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید عکس های سلفی و #lsfroll از برنامه LSF تماس می گیرد ، تصویر پیشرفت را به اشتراک بگذارید و از تیم خود انگیزه روزانه بگیرید! همه ما با هم کار می کنیم و هرچه بیشتر اشتراک بگذارید ، بیشتر هرچه بیشتر بتوانیم پشتیبانی مورد نیاز خود را ارائه دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است. تا بتوانم پست شما را ببینم و برای حمایت بیایم!

استفاده کنید و هشتگ ها را پیدا کنید

به این ترتیب می توانید دختران بیشتری را پیدا کنید که با آنها ارتباط برقرار کنند. ببینید Love Sweat Fitness چه می گذرد و مطمئن شوید من نیز می توانم بیایم و از شما حمایت کنم!

#تیم TeamLSF نحوه ارتباط برای پشتیبانی و ایجاد انگیزه

فیس بوک

آیا می خواهید یک زن با او صحبت کند؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، دریافت مشاوره و ارتباط با تیم خود است! امروز بپیوندید و ما شما را وارد می کنیم. این فقط برای GIRLS است ، بنابراین می توانید بسیار مطمئن و راحت باشید!

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ من هر روز یک ویدئوی جدید ارسال می کنم تا زندگی خود را به اشتراک بگذارم. نکات کاهش وزن و نکات خوب چیزهای زیادی به شما کمک می کند بهترین زندگی خود را داشته باشید! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ما به عنوان یک جامعه برای خدمت ظاهر می شویم. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان برای شکستن دیوارهای خود و کمک به یکدیگر در ساختن اینجا هستیم. در مورد عمیق ترین ناامنی های ما صریح ، مستقیم و آسیب پذیر در برابر یکدیگر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF شبیه هیچ جامعه دیگری نیست. و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

کتی هودیدگاهتان را بنویسید