میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند.


“تغذیه اساس سلامت است. و همچنین مسکن غذا باید از حقوق بشر باشد. “

این ممکن است یک واقعیت مسلم به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال ناامنی غذایی را تجربه کنند ، زندگی کاملاً متفاوتی دارند. این کودکان دسترسی مداوم به غذای مغذی کافی برای تغذیه بدن خود برای رشد و نمو طبیعی ندارند. و یک زندگی سالم و فعال داشته باشید غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای بدست آوردن آن تلاش می کنند.

وقتی کودک غذای کافی ندارد تأثیر آن شدید خواهد بود کودکان گرسنه اغلب از نظر سلامتی شرایط خاصی مانند آسم ، اختلالات رشدی مانند مهارت های زبانی و حرکتی دارند. و چالش های اجتماعی و رفتاری ناامنی غذایی می تواند باعث ایجاد اضطراب در غذا و رفتارهای نامنظم مانند خوردن و آشامیدن نشود. زیرا ابتکار سلامت و آمادگی یادگیری ما اقدامات اصلاحی را انجام داده است. گرسنگی می تواند باعث ایجاد کودک شود عقب ماندن در مدرسه تمرکز هنگام گرسنگی یا سردرد ناشی از عدم خوردن کافی مشکل است. برای مراقبین استرس و ناراحتی ناشی از گرسنگی نیز بر فرزند شما تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده در چند سال اول زندگی خود دچار ناامنی غذایی می شوند تاثیر آن حتی بیشتر خواهد بود.

مانند همه مشکلات بهداشتی در این کشور. نابرابری نژادی به دلیل نژادپرستی سیستمیک وجود دارد ، در حالی که از هر 12 نفر 1 نفر در خانه های ناامن غذایی زندگی می کنند. این رقم برای لاتین تباران 1 در 6 ، برای سیاه پوستان 1 در 5 و برای آمریکایی های بومی 1 در 4 است.

اطمینان از دسترسی هر کودک و خانواده به غذاهای مغذی فراوان تنها یک امتیاز نیست. همانطور که هیت هیل گفت اما برای سلامتی و آینده کل خانواده نیز ضروری است.

واقعیت گرسنگی ناشی از از دست دادن شغل و کاهش شغل در طول همه گیری COVID-19 ، در نیم سال گذشته برای بسیاری از کودکان به واقعیتی غیرقابل تصور تبدیل شده است. تا آنجا که برخی از برنامه های وابسته ما به طور دائمی انبار و تحویل غذا را ادغام کرده اند. خدمات در عملیات خود

“والدین نمی توانند کار کنند و مجبورند این کار را انجام دهند. فادیلا توضیح می دهد که آنها باید کیفیت غذا را فدا کنند تا اطمینان حاصل شود که کودکانشان در طول ماه مقدار مناسب غذا دارند. “این می تواند در بلند مدت بر رشد و ترجیحات غذایی آنها تأثیر بگذارد.”

در پروژه Fadhylla ، تیم شاهد افزایش فوری تقاضای غذا با شروع همه گیری بود. آنها خدمات انبار را که قبل از همه گیری وجود داشت ، گسترش دادند. همچنین از ون های تحت حمایت CHF برای تحویل مستقیم غذا به بیمارانی که نمی توانند سفر کنند یا در پناهگاه های مناطق دور افتاده شهر زندگی کنند ، استفاده می کند.

در جنوب اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان با همین مشکل روبرو هستند. شریک ما در کلینیک سیار مدرسه Teen Xpress به طور استراتژیک از خط توزیع غذا در مدرسه محلی بازدید کرده است. در این دیدار آنها با تینا 11 ساله ملاقات کردند و در طول معاینه تینا ، از سلامت روانی و نیازهای خانوادگی وی پرسیدند. آنها دریافتند که پرستاران او شغل خود را در طول همه گیری از دست داده اند. حمل و نقل محدود است. و نداشتن منابع غذایی کافی آنها یک بسته غذایی به خانواده تینا دادند ، و تحویل منظم غذا را تنظیم کردند. و یک دیدار مجازی برای پاسخگویی بیشتر به نیازهای آنها برنامه ریزی کنید.

ماریا کنترراس ، مدیر مراقبت از برنامه های همکار ما در آیداهو با خدمات بهداشت خانواده می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشده است.” احتمال اینکه بتوانید سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده کنید کمتر است.ماریا و تیمش نیز نیازهای تغذیه ای بیماران خود را افزایش داده اند. با کمک مالی صندوق سلامت کودکان به طور خاص برای نیازهای اجتماعی مرتبط با سلامت در طول همه گیری. پروژه ماریا می تواند جعبه های غذایی را برای خانواده های نیازمند فراهم کند. هر جعبه یک خانواده چهار نفره را با حداکثر 14 وعده غذا تغذیه می کند و حاوی دستور العمل هایی با استفاده از وعده های غذایی ارائه شده است.

در هجدهمین ماه این بیماری همه گیر بدون بهبود هنوز مشاهده نشده است. سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای عظیم امنیت غذایی را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن خواستار افزایش 25 درصدی برنامه کمک تغذیه ای تکمیلی (SNAP) بود که در ماه اکتبر اجرایی می شود. چهل و دو میلیون آمریکایی در این برنامه حضور دارند و 43 درصد آنها کودکان در شهر نیویورک هستند. همه خانواده های مدارس دولتی کارت EBT بین 820 تا 1320 دلار دریافت می کنند. جبران وعده های غذایی مدرسه ای که در دوران همه گیری به دلیل آموزش از راه دور از دست رفته است

در خط مقدم جامعه ارائه دهندگان خدمات ما نیز تسلیم نمی شوند. “بسیاری از بیماران بسیار سپاسگزارند که می توانند سر سفره غذا بخورند و فرزندان خود را تغذیه کنند. و خانواده های آنها ، “ماریا گفت. “تو زندگی من را نجات دادی” زیرا آنها نمی دانستند کجا بروند. چگونه شروع کنیم اینها داستانهای زیادی است که دریافت کرده ایم. “دیدگاهتان را بنویسید