مهمترین پیام عید غدیر خم جهت ولایت است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله دری نجف آبادی در مراسم بزرگداشت عید غدیر خم در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی استان مرکزی با تبریک دهه کرامت و ولایتمدار عید غدیر خم را یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی دانستند. اعیاد و اظهار داشت: عید غدیر پرتوی از خواست خداوند در بین مردم است.

وی با اشاره به اهمیت حضانت افزود: خداوند محور دنیا را محور حضانت قرار داده است و در آیات مختلف قرآن کریم به حضانت و دیگر آیات نورانی این کتاب آسمانی نیز اشاره کرده است. اشاره به اطاعت از حضانت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: مهمترین پیام عید غدیر خم ولایت و ولایت محوری است تا جایی که هر فردی که در این مسیر گام بردارد و ندای این پیام را بشنود خداوند ویژه ای خلق خواهد کرد. موفقیت برای او و محبوب شدن قلب ها.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: در عید غدیر خم حقیقت ولایت در متن دین تجسم یافت و دین مبین اسلام در این روز به کمال نهایی خود رسید.

وی با اشاره به برخی اقدامات برجسته ماموران پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت و بسترسازی برای آرامش عمومی در جامعه اسلامی گفت: ماموران پلیس سخت کوش و بی امان با کمک سایر اطلاعات و امنیت. آژانس ها همواره در تلاش هستند تا بهترین امنیت را در کشور ایجاد کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: اقدامات و عملکرد مقتدرانه پلیس در ارتقای امنیت اجتماعی نویدبخش امنیت و آرامش برای مردم است.

آیت الله دری نجف آبادی در پایان تصریح کرد: ایمان، ایمان به خدا و ولایتمداری از ویژگی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است و اینها از ویژگی های اصلی پلیس جامعه اسلامی توسط سایر نیروهای جهان است.