مهلت ثبت نام رای دهندگان نیویورک و نیویورک


زمان در حال تمام شدن است اگر می خواهید در انتخابات آینده نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید. یک مسابقه خیمه شب بازی در شهر تصمیم می گیرد که پس از هشت سال بیل د بلازیو ، شهردار نیوجرسی ، چه کسی فرمانروایی شهرداری را بر عهده بگیرد. رای دهندگان فرماندار بعدی را انتخاب خواهند کرد.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک 23 تا 31 اکتبر ادامه دارد.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک بدانید ، آمده است.

ضرب الاجل

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا می توانم در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر دفتر کمیسیون انتخابات مراجعه کنید. و یک فرم کاغذی تا روز جمعه 8 اکتبر پر کنید. در هر یک از پنج حوزه انتخابیه دفتر وجود دارد. و همچنین دفاتر اداری در منهتن پایین.

می توانید فرم های کاغذی را بارگیری کنید ، آنها را چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و برای BOE ارسال کنید. شما باید خودتان نام خود را امضا کنید. فرم باید با هزینه پست پرداخت شود. اما اگر آن را در پاکت بگذارید اگر فقط کاغذ را چاپ کنید ، منطقی خواهد بود. شما باید پاکت را مهر کنید.

فرم ها باید تا روز جمعه 8 اکتبر پست پستی داشته باشند و BOE تا چهارشنبه 13 اکتبر دریافت می شود. اگر در شهر نیویورک ثبت نام کرده اید آدرس پستی را مشاهده کنید:

کمیسیون انتخابات

32 برادوی ، طبقه 7

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق گروه وسایل نقلیه موتوری است. باید گواهینامه رانندگی دولتی ، DMV ، گواهینامه یا شناسه غیر راننده داشته باشید. شما به کد پستی که در DMV موجود است و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

به یاد داشته باشید: DMV روی فرم های ثبت نام رای دهندگان کار نمی کند. آنها فقط اطلاعات کمیسیون انتخابات را جمع آوری کرده و سپس اطلاعات را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد لحظه آخری اعتماد نکنید.

طبق وب سایت دولتی DMV ، BOE محلی باید پس از پردازش ثبت نام با رای دهندگان تماس بگیرد. سپس آنها این توصیه را ارائه کردند. تأکید ما: «لطفاً اجازه دهید تا شش هفته برای اطلاع از کمیسیون انتخابات در منطقه یا شهر خود. اگر بعد از 6 هفته خبری از آنها نداریدبا شماره تلفن یا آدرس ارائه شده در وب سایت کمیسیون انتخابات ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. “

کجا می توانم در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید با گواهینامه رانندگی معتبر یا شناسه غیر راننده صادر شده توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) به صورت آنلاین ثبت نام کنید. می توانید از شماره تامین اجتماعی خود استفاده کنید. اما طبق مقررات وزارت امور خارجه برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید بتوانید روی صفحه امضا کنید یا امضای خود را بارگذاری کنید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید شما نمی توانید آنلاین ثبت نام کنید. “

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و به منطقه خود ارسال کنید. فرم را در اینجا پیدا کنید

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای گیری در نیویورک هستند؟

شهروندان 18 ساله و بالاتر ایالات متحده می توانند ثبت نام کرده و رای دهند (کودکان 16 و 17 ساله می توانند پیش ثبت نام کنند. تا 18 سالگی مجاز به رای دادن نخواهید بود. شما باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا اقامت داشته باشید. نمی تواند به جرم در زندان باشد دادگاه حکم داد که او از نظر روانی ناتوان است. یا حق رای دادن را در جای دیگر مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

شهروندان 18 ساله و بالاتر ایالات متحده می توانند ثبت نام کرده و رای دهند (17 سال سن می تواند در نیوجرسی پیش ثبت نام کند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا زندگی کرده باشید و نمی توانید محکومیت زندان را سپری کنید. “در نتیجه محکومیت به جرمی تحت قوانین این ایالت یا ایالت دیگر یا ایالات متحده آمریکا.”

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر هنوز س questionsالات بیشتری دارم؟

دیدگاهتان را بنویسید