“من برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان وزارت آموزش و پرورش به مدارس نیازمند نیویورک فرستاده شدند


وقتی شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسن COVID-19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد. او بارها و بارها به این خانواده ها اطمینان داد در این شهر منابع زیادی برای پر کردن جای خالی ناگهانی توسط کارکنان واکسینه نشده در 1800 مدرسه دولتی سیستم وجود دارد.

بخشی از برنامه این است که کارکنان مرکزی – کارکنان DOE که در دفاتر اداری کار می کنند – در مدارس با هزاران معلم جایگزین مستقر شوند.

دی بلاسیو گفت که این کارکنان مرکزی تازه استخدام شده دارای تجربه و مجوز تدریس برای کار در کلاسهای درس با دانش آموزان هستند.

“ما هزاران معلم جایگزین واکسینه شده و با تجربه آماده کار داریم. این به وضوح اولین بار بود. اما این نیز صادق است که کارکنان مرکز دارای هزاران مربی هستند. مربی معتبر دی بلاسیو در جلسه 23 سپتامبر گفت که در صورت نیاز می تواند در نقش های مختلف گام بردارد. “

با این حال ، برخی از کارکنان مرکزی بدون تجربه آموزشی خود را در کلاس درس Erin Couture ، کارمند مدیریت مرکزی ، پیدا کردند. روز دوشنبه به مرکز آموزش دوران کودکی در بروکلین منصوب شد. در عوض ، دفتر معمولی وی در نزدیکی دادگاه Tweed ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش در منهتن بود.

کوتور ، که نقش اجرایی به عنوان مدیر آموزش و پرورش ویژه در مدارس چارتر دارد و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من مجاز به کار با کودکان نیستم ، هیچ تجربه ای در کار با کودکان ندارم.”

“بنابراین ، وقتی روز دوشنبه به مرکز Pre-K رسیدم ، فکر کردم در میز جلوی درب نگهبانان خدمت می کنم. یا شاید در آشپزخانه یا چیزهای دیگر کمک کنید. ”کوتور می گوید. من یک ناوبر حرفه ای هستم که باید در بسیاری از کلاس های درس حرکت کنم. اکثر آنها با کودکان 3 ساله کار می کنند ، و آن را “بسیار شلوغ و آشفته” می نامند.

با سه کارمند در یک تیم کوچک او تا 15 اکتبر به مدرسه فرستاده شد. کوتور گفت که دو همکار دیگر او سعی می کنند برای کل تیم کار کنند.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت که حدود 1000 نفر از پرسنل مرکزی این هفته به مدارس اعزام شده اند.

کتی اوهانلون سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثر آنها دارای مجوز تدریس ، عنوان شغلی و تجربه هستند. “برای کسانی که نمی کنند آنها پشتیبانی اداری ارائه می دهند. نظارت اضافی و غیره. “

مقررات واکسیناسیون DOE کارکنان را ملزم می کند که حداقل یک دوز واکسن را قبل از تاریخ مدرسه 4 اکتبر دریافت کنند ، یا با بیمه درمانی مرخصی بدون حقوق بگیرند یا با حقوق بازنشستگی مرخصی بگیرند. پس از چالش های متعدد قانونی و اتحادیه ای ، شهر مجبور شد معافیت های پزشکی و مذهبی را معاف کند. این دستور از هفته جاری به اجرا گذاشته شد.

اوهانلون از DOE روز چهارشنبه گفت که 95 درصد از تقریبا 148،000 کارمند این بخش واکسیناسیون را انتخاب کرده اند. از 78،600 معلم DOE ، 96٪ یا 75،500 واکسینه شده اند. از 23400 مربی حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند ، 93٪ یا 21600 نفر واکسینه شده اند.

با این حال ، این دستور به این معنی است که هزاران معلم واکسینه نشده و دستیاران حرفه ای خود را در این هفته گزارش نداده اند. غیبت ، که می تواند تأثیر عمیقی بر دانش آموزان با نیازهای ویژه داشته باشد

پائولت هیلی ، یکی از اعضای شورای شهر برای آموزش های ویژه ، جایی که قرار بود پسر لوکاس از طریق DOE به گفتار و کار درمانی بپردازد ، گفت این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

“آنها از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کردند و گفتند که برای تدریس کلاس دیگری در یک سایت دیگر جذب شده اند. و آنها نمی توانند این هفته درمان کنند “، هیلی گفت.

کار حرفه ای با پسر 7 ساله جسیکا واورکا ، تئو ، در مدرسه در بروکلین. واورکا گفت ، به او گفت که این هفته به سر کار برنمی گردد.

پسرش سرانجام پنجشنبه به عنوان چترباز جدید تعیین شد. اما این تغییر بزرگ تئو را ترک می کند ، که نیازهای ویژه زیادی دارد. چند روز پشتیبانی مناسبی دریافت نکردم واورکا از جمله دسترسی منظم به غذا به دلیل مشکل در غذا خوردن ، او را مجبور کرد به خانه برود.

ویورکا می گوید: “کارهای کوچکی[مشاغل فرعی]که باعث می شود زندگی کودکان مناسب تر و در دسترس آموزش قرار گیرد به هیچ کس اطلاع داده نمی شود.” “و چگونه ممکن است؟ مخصوصاً وقتی یک کارمند مرکزی می آید پایین؟ آنها چگونه بچه ها را می شناسند؟ “

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE است که خود را مجدداً تعیین کرده یا از همکاران غایب خود مراقبت می کنند.

کری مک کورمک ، مربی کلاسهای 11 و 12 سمینارهای کالج و حرفه ای در آکادمی آینده شرق برانکس ، گفت: “ما روزانه افراد زیادی داریم. و مردم به سمت آن کشیده شدند. “” ما یک معلم داشتیم که به تازگی در بیمارستان بستری شده بود. که بسیار کم هستند و اکنون ما دو معلم مسئول کلاس او داریم. او معلم ریاضی است. بنابراین آنها کلاس ویژه او را انتخاب کردند. “

مک کورمک افزود: “همه خسته شده اند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش اولیه کودکی که به او محول شده بود ، چهار کارمند خود را به دلیل دستور واکسیناسیون از دست داده بود.

“معلمان قطعاً به کمک احتیاج دارند. او گفت: “فقط یک دست اضافی در کلاس وجود داشت ، اما این بسیار زیاد بود زیرا … می خواستم مطمئن شوم که هیچ کودکی آسیبی ندیده است. برخی از کودکان هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند. و من برای این کار آموزش ندیدم. “دیدگاهتان را بنویسید