ملوان مجروح شد. پس از برخورد زیردریایی با جسمی در دریای چین جنوبی.


چند خدمه پس از زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده دچار جراحات جزئی شدند. این هواپیما آخر هفته گذشته با یک شی ناشناس در دریای چین جنوبی برخورد کرد. گزارش های متعددی روز پنجشنبه گفت.

ناوگان اقیانوس آرام آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که زیردریایی USS حمله سریع کانکتیکات به جسمی که بعد از ظهر 2 اکتبر در آن غرق شده بود ، اصابت کرد. “صدمات تهدید کننده زندگی” و افزود که زیردریایی وارد شده است یک وضعیت امن و پایدار. “

نیروگاه های پیشران هسته ای و مناطق USS کانکتیکات تحت تأثیر قرار نگرفت و به طور کامل کار می کند. در حال حاضر میزان آسیب به بقیه زیردریایی ها در حال ارزیابی است. ” کمک نخواست حادثه مورد بررسی قرار می گیرد. »

ناوگان اقیانوس آرام هنگام وقوع این حادثه محل USS Connecticut را تعیین نکرد. گفت که کشتی با این حال ، آسوشیتدپرس و USNI News گزارش دادند که درگیری ها در دریای چین جنوبی در حالی انجام شده است که زیردریایی به طور عادی کار می کرد.

در بیانیه ای ، ناوگان اقیانوس آرام آمریکا اعلام کرده است که میزان خسارت USS Connecticut در حال بررسی است و این حادثه مورد بررسی قرار می گیرد.
نیروی دریایی آمریکا

هر دو فروشگاه گزارش دادند که زیردریایی عازم بندر گوام بود. و این حادثه قبلاً به منظور حفظ امنیت عملیاتی اعلام نشده بود.

آسوشیتدپرس با استناد به داده های دو مقام نیروی دریایی گزارش داد که دو نفر از خدمه کشتی USS Connecticut دچار جراحات متوسط ​​و حدود 9 نفر دیگر دچار جراحات جزئی مانند خراش و کبودی شده اند. همه در زیردریایی ها تحت درمان قرار گرفتند.

هنوز مشخص نیست که کشتی با چه شی برخورد کرده است ، اما AP گزارش می دهد که یک زیردریایی دیگر را قطع کرده اند. یکی از مقامات اظهار داشت که مغازه می تواند یک قایق غرق شده ، ظرف غرق شده یا چیز دیگری باشد. ناشناخته

USS Connecticut قبل از این حادثه در حال رفتن به بندری در گوام بود.
USS Connecticut قبل از این حادثه در حال رفتن به بندری در گوام بود.
نیروی دریایی از Elem امور عمومی پشتیبانی می کند

این برخورد اولین حادثه ناگوار نبود که در اوایل سال جاری به USS Connecticut برخورد کرد. خدمه این زیردریایی ماه ها از هجوم ساس رنج می بردند. و فرمانده را متهم کرد که در حل مسئله کند عمل می کند. سخنگوی نیروی دریایی ارتش آمریکا کشف ساس در زیر دریایی قبل از فوریه امسال را تکذیب کرد.

با کابل برق

دیدگاهتان را بنویسید