مقایسه روشهای ضربه گیر غیر تهاجمی


روشهای کلی کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای ضربه گیر غیر تهاجمی

» انواع ماشین آلات پاکسازی مکانیکی اندام موجود در بیمارستان های آتریشیا برای روش های ضربه گیر غیر تهاجمی استفاده می شود.

» پاک کننده بدن یکی از راه هایی است که نباید بیش از حد دچار مشکل شوید

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» دستگاه پنوماتیک وانینا

» دستگاه RF

مقایسه روشهای ضربه گیر غیر تهاجمی» مقایسه روشهای ضربه گیر غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی بردارید.
با پیشرفت تکنولوژی ، اکنون می توان میزان چربی را در نواحی مختلف بدون آسیب با روشهایی که باعث بدتر شدن روش ها نمی شود ، کاهش داد. همه این دستگاه ها بر تجزیه سلول های چربی و حذف آنها از بدن تمرکز می کنندبهممکن است انتخاب سفارش ذخیره سازی مناسب برای شما دشوار باشد. در اینجا توضیحی درباره آنچه هر دستگاه از آن استفاده می کند آورده شده است.

» انواع ماشین های نظافت موجود در بیمارستان های آتریشیا که برای روشهای ضربه گیر غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» پاک کننده بدن یکی از راه های کوچک نشدن به عقب است

دستگاه کویتوس غشای سلول های چربی را با استفاده از سونوگرافی معمولی تکان می دهد و باعث تجزیه و آسیب آنها می شود. استفاده از کویتوس برای افرادی که می خواهند وزن خود را در نقاط مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران کاهش دهند توصیه می شود. این دستگاه چربی عمیق را به دلیل انتشار امواج اولتراسوند حذف می کند.

» دستگاه LPG

دستگاه های LPG یک فناوری محبوب افرادی است که با ورزش و رژیم ظاهری خوبی ندارند. این روش شامل ذوب چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین کاهش سایز و شکل شاخه ها توصیه می شود.

» دستگاه امواج شوک

دستگاه های امواج شوک از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کنند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیند متابولیک بدن را تحریک می کند و متابولیسم سلول های سلولیت را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت عضلات و ایجاد حس آرامش کمک می کند.

» دستگاه پنوماتیک وانینا

بدن مجسمه سازی با ایجاد یک میدان مغناطیسی در اطراف بدن ، ایجاد خلاقیت در اندام ها می کند ، که جریان خون را بهبود می بخشد و کشش بدن را افزایش می دهد و یکی دیگر از روش های ورزش است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کل بدن می شود.

مقایسه روشهای ضربه گیر غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از پوست در برابر سر و صدا توسط امواج رادیویی محافظت می کند ، یکی از روش های ضربه گیر بدون حمله. در طیف های مختلف طیف ، امواج رادیویی کمترین میزان انرژی را دریافت می کنند. دستگاه RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. ترکیب استفاده از کویتوس با دستگاه های فرکانس رادیویی (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و از بین بردن لکه های پوستی است.

دیدگاهتان را بنویسید