معلم حادثه پس از تیراندازی در دبیرستان تگزاس را شرح می دهد


صبح روز چهارشنبه دانش آموزان دبیرستانی در آرلینگتون ، تگزاس درگیر نبرد شدند. با خاموش کردن چراغ و بستن در کلاس درس.

دیل توپهام ، معلم تاریخ کالج اولیه که از دبیرستان تیمبروی دیدن کرد ، لحظه شنیدن را شرح داد. “صدای تکان دهنده” در طول درس جنگ انقلاب از سراسر سالن آمد.

تاپهام به The Post گفت: “همه دانش آموزان من بلافاصله صدا را تشخیص دادند و” تیراندازی “کردند ، چراغ ها را خاموش کردند و پشت میز پنهان شدند.

دانش آموزی سعی کرد در را قفل کند. اما وقتی کار نمی کند در عوض ، گروهی از بچه های 15 و 16 ساله قفسه های کتاب ، میز و صندلی ها را به آنها نزدیک کردند.

سپس ، “ما خم شدیم و منتظر آن چیزی بودیم که تا ابد احساس می شد.”

دانش آموزان هنگام پنهان شدن یکدیگر را دلداری می دادند و “بلافاصله” تلفن های خود را برداشتند تا به والدین خود اطلاع دهند که حالشان خوب است. معلم افزود

دیل توپهام ، که قبلاً در درس های تاریخ شرکت می کرد. توضیح دهید که چگونه از روزهای عادی مدرسه به فیلمبرداری گذشت.
فیس بوک
دیل توپهام ، معلم دبیرستان تیمبرویو در آرلینگتون تگزاس ، تصویری از درب محوطه کلاس درس در هنگام تیراندازی در مدرسه در روز چهارشنبه 6 اکتبر 2021 در فیس بوک منتشر کرد.
دیل توپهام تصویری از کلاس درس خود را هنگام فیلمبرداری منتشر کرد.
فیس بوک

“یک زوج احساساتی هستند و به دوستان خود اجازه می دهند توهام گفت: “دوید و آنها را در آغوش گرفت.” اکثر دانش آموزان با آن بسیار خوب برخورد کردند. “

بسیاری نیز در تلاش برای پی بردن به آنچه که در جریان است پیام های خود را رد و بدل کردند.

پلیس گفت تیموتی جورج سیمپکینز ، 18 ساله ، اسلحه را ساعت 9:15 صبح پس از مشاجره با دیگران در کلاس بیرون کشید. چهار نفر زخمی شدند. از جمله دو زخم گلوله.

مدرسه تعطیل شد در آن مدت ، تاپهام عکسی را منتشر کرد که نشان می داد مانع موقت دانش آموزانش در مقابل در کلاس درس انباشته شده است.

در این فیلم از ویدیوی WFAA-TV ، دانش آموزان دبیرستان تیمبرویو را در روز چهارشنبه 6 اکتبر 2021 در آرلینگتون ، تگزاس تخلیه کردند. مقامات می گویند که دانش آموزان در حین دعوا داخل دبیرستانی در منطقه دالاس تیراندازی کردند.
جورج سیمپکینز به نزاع متهم شد و اسلحه بیرون آورد. چهار نفر زخمی شدند.
WFAA-TV از طریق AP

سرانجام ، پس از گذراندن حدود 30 دقیقه گروه در پناهگاه ، پلیس آمد و به آنها گفت که ساکت بمانید. تاپهام گفت ، در حالی که پلیس به دنبال عامل تیراندازی بود.

لحظاتی بعد ، همان کارکنان برگشتند تا به کلاس اطلاع دهند که به زودی از محوطه دانشگاه تخلیه خواهند شد.

تاپهام ، که در کالج شهرستان ترانت تدریس می کند ، گفت که دوره های آموزشی خود را گذرانده است. اما قبلاً هرگز در مدرسه مورد اصابت گلوله قرار نگرفته بود.

“من سعی می کنم این واقعیت را بررسی کنم که این یک تیراندازی است. توهام می گوید: “این یک میز نیست” ، و برای دانش آموزانش می افزاید: “بدیهی است که آنها به خوبی آموزش دیده اند. من می دونم باید چیکار کنم.”

مأموران اجرای قانون از سازمان های مختلف پس از تیراندازی در پارکینگ دبیرستان تیمبرویو جمع شدند.
افسران نیروی انتظامی از سازمان های مختلف پس از تیراندازی در پارکینگ دبیرستان تیمبرویو جمع شدند.
LM Otero/AP

دانش آموزان وی تخلیه شده و به محل تجمع در مرکز هنرهای نمایشی منتقل شدند تا با والدین خود ملاقات کنند.

تاپهام گفت مظنون را نمی شناسد که ساعاتی پس از این حادثه به همراه وکیلش به کلانتری منتقل شد.

این تیراندازی تنها چند روز پس از آن رخ داد که درگیری مسلحانه در مدرسه ای در هوستون باعث زخمی شدن مدیر شد.

مأموران اجرای قانون پس از تیراندازی در مدرسه ای در جنوب آرلینگتون ، تگزاس ، 6 اکتبر 2021 وارد پارکینگ مدرسه Timberview Hight می شوند.
LM Otero/AP

مرگبارترین تیراندازی در ایالت این ایالت در مه 2018 رخ داد زمانی که یک نوجوان 17 ساله در حال حمل تفنگ و تپانچه در دبیرستان سانتافه بود. در این تیراندازی 10 نفر کشته شدند که اکثر آنها دانش آموز بودند.

دیدگاهتان را بنویسید