معرفی بهترین نرم افزار کارت خوان اندروید


یک کارت خوان اندروید یا نرم افزار سیستم POS امکاناتی را که برای پردازش پرداخت های با قیمت پایین تر و تسهیلات انعطاف پذیرتر نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد. برای انتخاب این اپلیکیشن ها می توانید با توجه به بودجه خود نرم افزار POS مناسب برای گوشی های اندرویدی را خریداری کرده و آن را شخصی سازی کنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ فناوری اطلاعات، Camapress اینستاگرام را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، بسیاری از نرم افزارهای کارت خوان اندروید مدیریت یکپارچه و قابل اعتماد حساب را ارائه می دهند. در واقع، این برنامه ها با باگ های کمتر و ویژگی های گسترده تری نسبت به نرم افزارهای منبع باز ارائه می شوند. در این قسمت به معرفی بهترین گزینه ها به عنوان نرم افزار اندروید POS می پردازیم.

نرم افزار کاغذ خوان - Camapress

۱. برنامه Toast POS

این برنامه اندروید یکی از بهترین گزینه ها برای گوشی های موبایل و تبلت است. این پلتفرم مبتنی بر ابر به شما امکان می دهد فرآیندهای مختلف را کنترل کنید. ویژگی هایی مانند CRM، گزارش اولیه، پردازش کارت اعتباری، سفارش آنلاین، مدیریت نیروی کار و موجودی را می توان با این اپلیکیشن مدیریت کرد.

علاوه بر این، Toast POS با برنامه های شخص ثالث ادغام می شود و داده ها را به طور یکپارچه نظارت می کند. ویژگی هایی مانند شخصی سازی منو، تنظیم منو و قیمت گذاری به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی آیتم ها را انتخاب کنند. ویژگی «پرداخت روی میز» نیز پردازش پرداخت را با این ابزار ساده می کند و مشتریان می توانند رسید خود را از طریق ایمیل دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

۲. نرم افزار Lightspeed خرده فروشی

این پلتفرم کارت خوان اندروید مبتنی بر ابر است و در هر زمانی می توان از آن در هر دستگاهی استفاده کرد. انواع فروشگاه ها و کسب و کارها صرف نظر از اندازه آنها می توانند از این نرم افزار کارت خوان اندرویدی برای بهینه سازی فرآیندهای تجاری استفاده کنند.

مدیریت موجودی و مشتری، پردازش سریع تراکنش ها، گزارش های عمیق برای تجزیه و تحلیل فرآیندهای تجاری و پشتیبانی در فروشگاه از جمله ویژگی هایی هستند که Lightspeed Retail را به ابزاری عالی تبدیل می کنند.

نرم افزار کاغذ خوان - Camapress

۳. برنامه KORONA

نرم افزار کارت خوان اندروید KORONA می تواند برای هر کسب و کاری در هر اندازه ای مناسب باشد. امکانات ارائه شده توسط اپلیکیشن Corona کامل و قابل انعطاف است. این ابزار مبتنی بر ابر، اتوماسیون فرآیند را برای سرعت بخشیدن به فرآیند سفارش، و همچنین تسهیل مدیریت موجودی و انبار، امکان پذیر می کند. علاوه بر این، گزارش های ارائه شده توسط این برنامه کاملاً کارآمد طراحی شده اند تا بتوانید نرخ بازگشت سرمایه خود را محاسبه کنید. علاوه بر این، با استفاده از این ابزار می توانید ببینید که کدام محصولات با نرخ گردش مالی شما خوب عمل می کنند و کل درآمد خود را با کل سود خود مقایسه کنید.

نرم افزار کاغذ خوان - Camapress

۴. اپلیکیشن AB POS

نرم افزار Pose AB ابزاری کامل برای انجام انواع فرآیندهای حسابداری مشاغل می باشد. این نرم افزار به کاربران امکان مدیریت موجودی و سفارشات، بررسی به روز رسانی، گزارش های دقیق و سایر موارد موجود در داشبورد خود را می دهد. این اپلیکیشن مبتنی بر فضای ابری در هر دستگاهی که مرورگر دارد قابل دسترسی است و شما دید واضحی از تمام تراکنش های پرداخت تجاری خود دارید.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: