مصادیق حذف فعل به زودی به تمامی دستگاه ها اطلاع رسانی می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حسین رجبی در نشست هم اندیشی و تجلیل از نخبگان و فعالان عرصه پیشگیری از وقوع جرم که ظهر یکشنبه در سالن شهید سلیمانی دادگستری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: حسین رجبی: بعد از انقلاب اسلامی در دوره های مختلف. دوران استراتژی جنگ دشمن جنگ سخت، جنگ نرم، جنگ اقتصادی و امروز استراتژی ناامید کردن مردم از انقلاب بود. بدون امید

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین تصریح کرد: امروز هر چه بیشتر در ایجاد امید در حقوق عمومی موفق بوده ایم، بیشتر به انقلاب خدمت کرده ایم. م. و ما در قوه قضائیه به دنبال این مهم هستیم.

وی با اشاره به اینکه معتادان نیز از اعضای همین جامعه هستند و اگر می خواهند به جامعه برگردند باید شرایط برای آن فراهم شود، خاطرنشان کرد: معتقدم باید کارگاه های تولیدی در جوار کمپ های ترک اعتیاد و همین نیروها راه اندازی شود. این موضوع قطعاً تأثیر مثبتی در بازپروری معتادان دارد.

این مسئول تصریح کرد: در حوزه معتادان نیازی به شکایت از آنها نیست، اما بلافاصله پس از ابلاغ به دستگاه قضایی این افراد به کمپ معرفی می شوند. از این رو این خانواده ها نباید نگران این موضوع و طولانی شدن درمان معتادان باشند.

رجبی گفت: به زودی مصادیق فعل و حذف فعل را برای دستگاه ها اعلام می کنیم و رفتار خارج از آن را به دقت بررسی می کنیم. متاسفم ما قبول نداریم.

این مسئول به باغ های سنتی قزوین اشاره کرد و گفت: موضوع باغ ها را جدی و با قوت می گیریم و در مقابل ترس از بین رفتن باغ ها می ایستیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین تصریح کرد: برج خلیج فارس قزوین نیازمند ایمن سازی است و در هر موضوعی می توان به این موضوع رسیدگی کرد. ارجح امنیت یکی از حوزه های حقوق عمومی است که ما نسبت به آن حساس هستیم و اگر این تعطیلی موقت تجارت برج های خلیج فارس را محدود کند، سعی می کنیم این مشکلات را حل کنیم.

رجبی در خاتمه یادآور شد: استان قزوین نیازمند یک پایگاه حقوق عمومی برای هسته خواهی است می افتد بسیاری در آن به بیان و پیگیری مسائل منسجم.