مشکلات واحدهای اقتصادی در سطح ملی باید حل شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، جمال رزاقی شامگاه چهارشنبه در همایش صنعت و معدن گفت: باید مراقب باشیم. سلام باید از مدیران ارشد فارس تشکر کرد که توانستند این کار را انجام دهند آن ها هستند حل مشکلات واحدهای اقتصادی فارس.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی استان مربوط به مشکلات در سطح کشور است یک رویداد و استان کمترین مشکل را برای واحدهای اقتصادی فارس ایجاد کرد.

رزاقی ادامه داد: تبعات سکه ۴۲۰۰ تومانی بیشتر از عواقب ایجاد سکه ۴۲۰۰ تومانی است و لازم است مدیران ارشد کشور توجه ویژه ای داشته باشند. آه تو در حل مشکلات موجود، این در حالی است که اقتصاد ایران مشکلات فراوانی دارد و طبق آمار آمار عدم استفاده از جوانان در مشاغل مختلف باعث شده تا فضای اقتصادی کشور با مشکلات عدیده ای مواجه شود.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: ضریب نه برابری در جامعه رشد کرده و این مشکلات باعث شده است که چرخه اقتصاد به کندی پیش برود. کوچک و بنگاه های اقتصادی تحت تأثیر این تصمیمات قرار نگرفتند آن ها هستند.

وی افزود: امید است مدیران ارشد کشور بعد از ۱۰ سال توجه ویژه ای داشته باشند آه تو فعالیت اقتصادی داشته باشید و بدانید که این بخش اقتصادی کشور عامل رونق اقتصاد است و با همکاری این بخش باید تصویب قوانین اقتصادی را ارتقا بخشید.