مسترهای آماتور المپیا 2021 تونس در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


آقای. المپیا آماتور تونس 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل امیدوار است بار دیگر یک نیروگاه قدرتمند در بازیهای مستر المپیک آماتور تونس به نمایش بگذارد. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 سه کتاب برتر حرفه ای ساخته شده در تونس و در بخش شفاهی هر صنعت جایزه گرفته اند.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماته را اعلام می کند ، مهمترین رویداد آمادگی جسمانی و تناسب اندام از زمان تأسیس آن ، Joe Wieder ، داستان را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، سری المپیک Amasm در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد تناسب اندام و تناسب اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، داستان را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، سری المپیا آماتور در تونس برگزار می شود.

مسترهای آماتور ونیز المپیا تونس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به لطف سواحلش ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی و یکی از مراکز توریستی در تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی در تونس اهمیت دارد.

کسانی که دوست دارند م.المپیک آماتور تونس 2021 با شماره تلفن امکان پذیر است 09122465362 با آقا تماس بگیرید حسن خسروآبادی ، تیم فوتبال (hassankhosroabadi).

برای مشاهده سایر داستانهای مربوط به این مقاله ، به صفحه بروید ورزش و رژیم متعادل و متن دیگر را در صفحه مشاهده کنید وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید