مسئولان به دغدغه اقتصادی مردم توجه کنند/ از ظرفیت نیروهای انقلابی در ادارات استفاده شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، نادر بازگیر عصر یکشنبه در دیدار با اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان لرستان با بهرام ستاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان. وی پیگیری مشکلات و دغدغه های مردم به ویژه در حوزه اقتصادی را یکی از مهم ترین موضوعات دانست که نظر نیروهای انقلابی و شورای ائتلاف است.

وی افزود: درخواست ما از دولت انقلاب توجه جدی به این دغدغه ها است و امیدواریم مسئولان با برنامه ریزی صحیح بتوانند مشکلات اقتصادی را حل کنند.

دبیر ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان گفت: یکی دیگر از خواسته های جنبش انقلابی از دولت حذف هر چه سریعتر مدیران ضعیف به جای مانده از دولت قبل است که پایه گذاران فعلی هستند. و از ظرفیت بالای نیروهای انقلابی متعهد و متخصص در حوزه های مدیریت استفاده استفاده می کند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار ما در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب لرستان از دولت این است که از ظرفیت همه جریان های انقلابی و حامیان دولت استفاده کنیم و از نیروهای قوی انقلابی، متعهد و متخصص در سطوح مختلف مدیریتی استفاده کنیم.

بازگیر با بیان اینکه نیروهای انقلابی نیز وظیفه دارند امید را در جامعه زنده نگه دارند، گفت: برخی اقدامات دولت نیازمند زمان است تا نتایج خوبی در زندگی مردم دیده شود، بنابراین علاوه بر انتقادات و پیشنهادات منصفانه از نیروهای انقلابی به دولت باید برای تقویت روحیه و امید در جامعه تلاش کنند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید