مزایای ورزش و سلامت روان | تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب اوقات ، ما بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم. اما از این واقعیت غافل نشوید که مزایای روانی قابل توجهی نیز به همراه دارد. اگر تا به حال “دویدن بالا” را تجربه کرده اید ، می دانید منظور ما چیست. و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری ، در دانشگاه دوک. در یک سری آزمایشات تصادفی بررسی شد که مزایای ورزش بر سلامت روان با درمان ضد افسردگی قابل مقایسه است.

اضطراب ، افسردگی و استرس کاهش می یابد.

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ورزش ممکن است دورترین راه باشد که می توانید به آن فکر کنید.با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی ورزش های کم فشار نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی شما فقط نحوه حرکت خود را انجام می دهید.

گفته می شود ، رفتن به باشگاه ورزشی طیف وسیعی از فعالیت ها را در اختیار شما قرار می دهد تا انجام آن در خانه. شانس خود را برای یافتن چیزی که دوست دارید افزایش دهید. نه تنها که اما انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد. این راه دیگری برای بهبود وضعیت روحی شماست.

بهتر بخواب

عدم خواب کافی با بسیاری از مشکلات سلامتی مرتبط است. و مطالعات نشان داده است که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند. بیشتر بخوابید و از کیفیت بهتر خواب لذت ببرید شواهد واضح است: شروع یک برنامه ورزشی منظم باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی دوباره بخوابید.

بهبود تصویر از خود

ورزش منظم نه تنها نتایج خواب شما را بهبود می بخشد. اما تعیین اهداف و دستیابی به اهداف کوچک می تواند عزت نفس شگفت انگیزی را ایجاد کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند به تقویت خودخواهی شما کمک کند. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن سریع برنامه ورزشی را شروع می کنند ، از مزایای هیجان انگیز بهبود سطح استقامت آگاه هستند.

افزایش انرژی

این قدرت تازه نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کند. اما به فعالیت های دیگری نیز منجر می شود. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کند ، می داند که انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است. به همین دلیل است که افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چگونه شروع کنیم

اما در نهایت ، ورزش شما را مولدتر می کند. اما زمانی که مسائل مربوط به سلامت روان در حال از دست دادن انرژی شما هستند ، شروع به کار دشوار است. در اینجا برخی از نکات را باید در هنگام شروع برنامه تناسب اندام جدید در نظر بگیرید.

نحوه شروع و پیروی از یک روال ورزشی

Kennedy Fitness دارای تعدادی مکان در سراسر South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن های بدنسازی ما با استخرهای شنا در Turnersville ، NJ ، یا سایتهای دیگر ما در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید