مزایای لیپوماتیک برای آرامش و ورزش در مقایسه با روش های دیگر چیست؟


درمان و از بین بردن چاقی موضوعی است که از دیرباز مورد توجه بسیاری از پزشکان و بیماران در سراسر جهان بوده است. روش های مختلفی برای دستیابی به این هدف پیشنهاد و آزمایش شده است و لیپوماتیک یکی از نمونه های آن است. لیپوماتیک یک روش حداقل تهاجمی برای مجسمه سازی بدن و تزئین بدن است که به نتایج حاصله از جراحی حساسیت می افزاید. با روشها در تضاد است تزریق چربی چربی به طور م fromثری از بدن خارج می شود ، آنها از این تکنیک ویژه استفاده می کنند تا با برداشتن دقیق چربی های ذخیره شده که ماهیچه ها را پوشانده و بر ظاهر طبیعی بدن تأثیر می گذارد ، ظاهری خاص برای بدن ایجاد کنند. تزریق چربی و ارتعاش باعث تجزیه چربی ها در برخی مناطق می شود ، بدون آنکه وقفه ای ایجاد شود. اگرچه این روش به زمان بازیابی بسیار کمی نیاز دارد ، اما با چربی سوزها بهترین نتایج را به دست می آورد.

بسیاری از ما وقتی به نقاشی از خود می رسیم بی تفاوت هستیم. در زنان ، این مشکل معمولاً در داخل یا خارج ران و بالا یا پایین شکم ایجاد می شود. در مردان ، از طرف دیگر ، آنها اغلب به صورت توده های بزرگ در کناره ها یا قفسه سینه ظاهر می شوند. لیپوماتیک می تواند به شما کمک کند چربی اضافی را در مناطقی از بدن که از طریق ورزش یا رژیم غذایی حذف نشده اند ، حذف کنید. این رویکرد مدرن و پیشرو ، روشی مطمئن ، م effectiveثر و ماندگار برای دستیابی به نیازهای بدن با از بین بردن چربی و نیاز به پرش روی بدن است. اگر می خواهید وزن بدن را کاهش دهید ، می توانید به آن مراجعه کنید کلینیک تناسب اندام رازی پس از مشورت با پزشک و اطمینان از اینکه این روش برای شما مناسب است ، از خدمات این کلینیک استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با ما تماس بگیرید لطفا تماس بگیر.

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها چیست؟


برخی از فواید و لیپومیک ها برای تعادل عبارتند از:

 • این یک تمرین ایمن است که وقتی صحبت از گوشت های غیر از چربی می شود ، سریع متوقف شوید.
 • کبودی کمی به دلیل جراحات و تورم وجود دارد.
 • نتایج خوب برای پوست صاف
 • این یک راه ملایم برای صبر است
 • زمان استفاده کوتاهتر است
 • پوست دردناک
 • او به سرعت بهبود می یابد

این روش برای چه کسانی مناسب است؟


لیپوماتیک برای از بین بردن چربی اضافی طراحی نشده است و برای افرادی که در رژیم غذایی و ورزش روزانه خود تغییراتی داشته اند م mostثر است ، اما تا حدودی موثر خواهد بود. این روش برای ورزشکاران و افراد فعال که برای ساختن و تقویت نواحی مقاوم تر در برابر چربی نیاز به کمک دارند مناسب است. تزریق چربی و جراحی شکم به اندازه لیپوساکشن مثر نیست. علاوه بر داشتن بدنی تقریباً کامل ، یک درخواست منطقی برای برآوردن عملکردهای لازم:

 • سیگار نکشید و سالم باشید.
 • برای یک جراحی ساده آماده شوید.
 • قادر به استراحت در یک دوره بهبودی کوتاه است.
 • آماده باشید تا اقدامات لازم را برای حصول اطمینان از نتایج انجام دهید.

قبل از عمل چه باید کرد؟


قبل از انجام عمل لیپوساکشن ، بیمار با پزشک مشورت می کند ، که شرح حال کلی بیمار را مشخص می کند و معاینه کامل برای ارزیابی وضعیت بیمار انجام می شود. در طول مصاحبه ، پزشک روش جراحی را توضیح می دهد و نتایج را باید انتظار داشت و به تمام سوالات و نگرانی های بیمار پاسخ داده خواهد شد. پزشک شما سایر درمان ها را نیز در نظر می گیرد و شرایط و مشکلات احتمالی ایجاد شده در طی این روش ها را شرح می دهد. برای ارزیابی میزان بهبودی و نتایج عمل ، تصاویر قبل و بعد از جراحی توسط بیمار گرفته می شود. داروها برای روز جراحی تجویز می شوند. 2 تا 4 هفته قبل از عمل ، دوره مناسب بعد از عمل برای بیمار آماده می شود. تا شش هفته قبل از عمل از آسپرین یا آسپرین استفاده نکنید. تنها داروی مسکن بی خطر پاراستامول است. شش هفته قبل از عمل از ویتامین E یا جینکو بیلوبا استفاده نکنید.

رژ لب دهانی چگونه انجام می شود؟


ثابت شده است که لیپومات مطمئن ترین روش برای پاکسازی بدن است که از آن برای حذف چربی اضافی از تمام نقاط بدن استفاده می شود. در روش لیپوماتیک ، از میله ای آهنی به نام کانولا استفاده می شود که با حرکت ، انتقال و حرکت های ضربه ای باعث آسیب به ریشه چربی می شود ، در حالی که به روشی ایمن و ملایم و بدون فساد گوشت دیگر انجام می شود. کانول در یک برش کوچک ایجاد شده در یک منطقه ناشناخته نزدیک به محل درمان وارد می شود. هرچه چربی بیشتری به داخل لوله برداشته شود و فشار بیشتر باشد ، احساس خالی بودن آن بیشتر می شود. ارتعاش دستگاه باعث آزاد شدن سلول های چربی می شود که به سلول های چربی متصل می شوند. این سلولهای آزاد کننده به بهبود و تغذیه پوست بدن کمک می کند. طراحی خاص کلزا باعث می شود که چربی ها حتی در مناطقی که به سختی پیدا می شوند با دقت برداشته شوند. در روش های لیپوساکشن ، نیازی به ایجاد برش های بزرگ در پوست نیست ، بلکه یک سوراخ کوچک برای قرار دادن پماد ایجاد شده و باقی ماندن جای زخم را مشکل می کند. در مقایسه با جراحی های دیگر ، از آنجایی که در حین جراحی هیچ برشی ایجاد نمی شود ، هیچ خراش یا توده ای پس از جراحی روی پوست باقی نمی ماند و پوست صاف تر است. علاوه بر این ، نوآورانه ترین و ایمن ترین روشها برای اکثر روشها در مرکز آب پایه انجام می شود و بیمار می تواند فعالیتهای روزانه خود را در طول روز بعد از عمل از سر بگیرد.

بعد از جراحی لیپوم چه مراقبت هایی لازم است؟


این طبیعی است که بیمار هنگام بلند شدن از حالت خوابیده یا نشسته در موقعیت کمی احساس سرگیجه و سنگینی کند. بیمار باید انتظار داشته باشد که مقدار زیادی محلول خون 24 تا 48 ساعت پس از عمل از محل برش خارج شود. این مقدار در بین بیماران متفاوت خواهد بود. به طور کلی هرچه ترشحات بیشتر باشد کبودی و تورم کمتری دارد. ممکن است بیمار چند وصل داشته باشد اما ترخیص ممکن است تا یک هفته طول بکشد. اگر مایع قرمز باشد ، 1٪ خون دارد و بقیه حاوی سموم و آب در سلول ها است. برای اتصال قطعات بریده شده ، پدهای مخصوص توصیه می شود. برای جلوگیری از عفونت ، این پدها باید دو بار در روز تعویض شوند. روز بعد از عمل ، می توانید تفنگ را برای تمیز کردن بردارید. یک دوش کوتاه بگیرید ، بانداژ را عوض کنید و گاز را در حالی که خیس هستید انجام دهید. سپس در سشوار خشک کنید. اسلحه را در خشک کن قرار ندهید تا از ایجاد چین و چروک جلوگیری شود. به مدت سه هفته پس از جراحی ، بیمار نباید از حمام طولانی مدت یا دوش آب داغ استفاده کند. در هفته اول ، ناحیه تناسلی پس از جراحی باید 24 ساعته پوشیده شود و فقط در حین استحمام برداشته شود و در هفته دوم ، 12 ساعت در روز باید پوشیده شود. داروهایی که باید بعد از جراحی مصرف شود برای او تجویز شده و قبل از عمل آماده می شود. از جمله پانادین ، ​​می توان آن را تا 4 ساعت برای درد بعد از عمل و داروی خوراکی که بیمار می تواند صبح بعد از عمل مصرف کند ، مصرف کرد. بیمار باید دوره مصرف دارو را تکمیل کند. هیچ وعده غذایی محدود نخواهد شد. مقدار زیادی آب شفاف بنوشید. پزشکان به بیمار توصیه می کنند که روزانه 8 لیوان آب بعد از جراحی بنوشد. پس از تمیز کردن ، مقدار کمی وازلین را روی زخم بمالید. هنگامی که اسلحه به ناحیه برش وصل می شود ، آن را با مشمع کف اتاق بپوشانید.

آیا نتیجه این اقدام دائمی است؟


لیپوماتیک می تواند شکل و هماهنگی مناسبی را در بدن ایجاد کند ، اما نمی تواند از تجمع چربی در آینده جلوگیری کند. برای اینکه به نتایج پایبند بماند ، او باید از یک روال بهداشتی خوب استفاده کند. حفظ تعادل مناسب ، ورزش و تغییر زندگی از مهمترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

انجام این روش چه پیامدهایی دارد؟


برخی از عوارض و عوارض لیپوماتیک شامل خونریزی ، عفونت و واکنش به داروها است ، اگرچه همه این موارد نادر است. قاعدگی با قاعدگی زودرس یا دیررس غیر معمول است که از عوارض سخت هر نوع جراحی است و به دلیل آزاد شدن استروژن از چربی است. پاکسازی صورت ، گردن و بالای قفسه سینه پس از لیپوماتوز اتفاق می افتد و ممکن است یک یا دو روز طول بکشد. افزایش جزئی درجه حرارت در 48 ساعت پس از عمل ، تأثیر طبیعی واکنش بدن به جراحی است.

هزینه لیپوم در ایران چقدر است؟


عواملی که ممکن است هزینه لیپوساکشن را تحت تاثیر قرار دهند شامل تجربه پزشک و نوع نمونه های مورد استفاده است. هزینه های مربوط به فعالیت ویژه ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • جراحان رایگان و هزینه عمل های بیمارستانی و جراحی
 • قیمت داروها
 • داروهای تجویزی
 • گناه بعد از عمل و آزمایش

سوالات متداول


برخی از سوالات متداول مردم در مورد فعالیت های اجتماعی عبارتند از:

محدودیت های ویژگی ها چیست؟

هدف از لیپوساکشن کاهش وزن نیست. در عوض ، هدف از این روش ساخت سلولهایی است که در پاسخ به رژیم غذایی و ورزش به تجمع چربی ادامه می دهند و ثابت می مانند. بهترین نتایج رژ لب ها در مناطقی است که ماهیچه را به خوبی کش می دهند ، رنگ پوست خوبی دارند و چربی زیادی ندارند. در مواردی که انبساط عضلات و خاصیت ارتجاعی پوست بسیار پایین است ، ممکن است ترکیبی از عمل لیپوساکشن و عمل جراحی رویش مجدد پوست برای از بین بردن مفاصل شل شده و افتادگی ریشه ها جهت دستیابی به بهترین نتایج مورد نیاز باشد.

چه قسمت هایی از بدن را می توان با لیپوماتیک درمان کرد؟

هر ناحیه ای که تجمع چربی را مشاهده می کند ، می تواند با لیپوماتیک درمان شود. مناطقی که بیشتر تحت تأثیر این درمان قرار می گیرند عبارتند از: چانه ، ران داخلی و خارجی ، شکم ، باسن ، پهلوها و پشت.

تفاوت بین لیپوماتوم و لیپوساکشن چیست؟

طبیعی لیپوماتیک و تزریق چربی ممکن است گیج کننده باشد ، اما این یک نوع جراحی است که بیشتر بر اصلاح بدن متمرکز است. بسیاری از مردم لیپوماتیک را راهی برای کاهش وزن می دانند ، در حالی که این روش فقط برای اصلاح ظاهر قسمتهای طبیعی بدن است. اگرچه واژه لیپوساکشن به معنای فرآیند برداشتن چربی است ، لیپومات همچنین به معنای حذف بافت چربی برای صاف و زیبا کردن قسمت های بدن است. در حین جراحی ارتوپدی ، چربی از قسمت های مختلف بدن مانند پشت ، کمر ، شکم ، پاها ، باسن ، زانوها یا زیر چانه از طریق احساس خلاء برداشته می شود و سپس بدن به نظر خوب می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید