مزایای برنج سوناماسوری آسیاب شده با دست

رژیم گرفتن؟ آیا این بدان معناست که غذای مورد علاقه خود یعنی برنج را کنار بگذارید؟ اگر بله، پس برای کشف یک راه سالم برای نگه داشتن برنج در رژیم غذایی خود ادامه مطلب را بخوانید. پاسخ در سنتی بودن نهفته است. آنچه را که هزاران سال قبل از اختراع ماشین آلات خورده شده است بخورید. برنج صیقلی شده همه جا را با برنج سونا ماسوری کسل کننده و آسیاب شده دستی جایگزین کنید. برنجی بخورید که حاوی تمام مواد مغذی سالم باشد. ما برنج را با دست می خوریم، همانطور که اجداد ما آن را می خوردند.

برنج صیقل داده شده به صورت دستی با دست بیرون کشیده می شود، به طوری که فقط لایه محافظ بیرونی قوی، یعنی پوسته آن جدا می شود. این خوراکی است، حاوی تمام مواد مغذی مورد نظر طبیعت است، و با هاون و هاون آسیاب شده و آسیاب می شود تا برنج سفید رنگ پریده تولید شود. این نوع غلات کامل یک کربوهیدرات پیچیده است و طعم ملایمی دارد. پر از فیبر است و ممکن است پختن آن بیشتر طول بکشد. با این حال، با اجاق های زودپز نزدیک به دست. تبدیل برنج با پوست دستی به یک غذای دوست داشتنی و مقوی فوری کار آسانی است.

فواید خوردن برنج دستی سونا ماسوری:

• شاخص گلیسمی پایین، زمان زیادی طول می کشد تا هضم شود که باعث می شود برای مدت طولانی تری احساس سیری کنید که به خلاص شدن از گرسنگی کمک می کند.

وجود فیبر به هضم غذا کمک می کند

• پروتئین به سرعت جذب می شود و به راحتی جذب می شود

• حاوی مواد مغذی ضروری مانند منگنز، تریپتوفان و … می باشد.

• سلنیوم موجود در برنج پوست کنده شده با دست خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد

وجود اسیدهای آمینه به کاهش چربی کبد کمک می کند

• کلسترول را کاهش می دهد و چربی سوزی را تسریع می کند و باعث تناسب اندام می شود

• خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد

• از افزایش ناگهانی سطح قند جلوگیری می کند و برای افراد دیابتی نیز می تواند مصرف شود

وجود ویتامین E آن را به یک عامل ضد پیری تبدیل می کند

• به تنظیم فشار خون کمک می کند

فیبر نامحلول به جلوگیری از تشکیل سنگ کیسه صفرا کمک می کند

در حالی که رژیم غذایی خود را برنامه ریزی می کنید، سونا ماسوری را با دال مورد علاقه خود ترکیب کنید تا یک وعده غذایی سالم درست کنید. رشد ارگانیک بدون تقلب می تواند برای سلامتی شما معجزه کند. سونا ماسوری که به طور طبیعی تولید و کشت می شود، علاوه بر بسیاری از مواد معدنی، سرشار از پروتئین، ویتامین B، ویتامین E و آهن است.

رژیم غذایی متشکل از پاستیل های سفید پوسته شده، شما را هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی سالم نگه می دارد. جالب توجه است که آیورودا چندین برنامه رژیم غذایی مبتنی بر برنج را پیشنهاد می کند که برای درمان عدم تعادل های مختلف در بدن استفاده می شود. خوردن مقدار مناسب دست طبیعی همراه با غذای مورد علاقه‌تان، یک وعده غذایی آسان هضم است که اسیدهای آمینه ضروری را به شما می‌دهد – بلوک‌های سازنده پروتئین‌ها. همانطور که رژیم غذایی خود را ادامه می دهید، متوجه تغییری در بدن خود خواهید شد که شما را پرانرژی می کند.

در حالی که این مقدمه‌ای است بر فوایدی که برنج آسیاب شده در رژیم غذایی خود دارد، اما مایلیم از شما بشنویم که برنج ارگانیک آسیاب شده چگونه به شما کمک کرده است. هر دستور العمل سرگرم کننده ای که طعم آن را افزایش می دهد و مورد قدردانی قرار می گیرد، می توانید به اشتراک بگذارید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر