مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید.


یوگا یک تمرین بسیار کم تأثیر است. که به ایجاد تعادل بین بدن و ذهن کمک می کند شکی نیست که ژست و تمرینات تنفس عمیق است هر کلاس برای رفاه عمومی عالی است.

اما آیا می دانستید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای آمادگی جسمانی یوگا بیش از تمرینات کششی و آرامش است. هیچ حرکتی بدون هدف وجود ندارد و هر حالت (یا وضعیت) تحت هدایت مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای خاص سلامتی را ارتقا دهد.

علاوه بر درک بدن کنترل نفس و کاهش استرس یوگا همچنین عضلات ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل را بهبود می بخشد.

فواید یوگا

یوگا ورزشی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان برای راهنمایی و تنظیم وضعیت ها در دسترس هستند تا بتوانند بدون آسیب و فشار به موفقیت برسند.

این یک تمرین ملایم اما تقویت کننده است که افراد در هر سنی می توانند از آن لذت ببرند و از آن احساس خوبی داشته باشند. مخصوصا مادران تازه وارد بهبودی بیماران از جراحی ، تصادف یا آسیب افراد مسن با سفتی و درد آرتروز سازگار می شوند و افراد مبتلا به درد مزمن ناشی از مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس.

افرادی که علائم اضطراب و افسردگی دارند ممکن است وقتی بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن تمرکز می کنند ، تسکین پیدا کنند.

با قدرت و انعطاف پذیری بهتر یوگا نقش مهمی در کنترل درد دارد. رفع تنش عضلانی و احساس کلی رفاه

یوگا امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد. این یک تجربه تمرین گروهی است که الهام بخش و پشتیبانی می کند ، تنفس عمیق ، کشش است. و تقویت همراه با دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ مخصوصا امروز در میان استرس ، سلامتی و کار مالی که با آن روبرو هستیم ماندن یک ساعت در آرامش می تواند به تمرکز و سلامت بیشتر ذهن شما کمک کند.

نگران وضعیت های دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ ما آن را دریافت کردیم. مربیان اینجا هستند تا مشاوره ارائه دهند و از یک تجربه راحت و لذت بخش اطمینان حاصل کنند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین شگفت انگیز بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness تماس بگیرید. ما خوشحال می شویم از شما بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید