مرد جوانی دوست پسر سابق خود را می رباید و می کشد و جنازه اش را در بیابان می ریزد.مردی در ایالت آریزونا متهم است که دوست پسر جدید دوست دختر سابقش را ربوده ، او را کشته و جسدش را در بیابان رها کرده است.

به گزارش azfamily.com به نقل از اسناد دادگاه ، جرسسن پرز 18 ساله متهم شد که روز چهارشنبه روی خانه سابق خود در فینیکس شرط بندی کرده است تا اینکه اسکار اورتگا 19 ساله حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر بیرون آمد.

بر اساس این گزارش ، پرز به سرعت اورتگا را با اسلحه سوار ماشینش کرد.

وقتی اورتگا به دوست دخترش پیام داد که او ربوده شده است. به گفته Azfamily ، پرز سعی کرد تلفن او را رهگیری کند – و سپس چند بار به اورتگا شلیک کرد.

پرز اورتگا را در بیابان ترک کرد. سپس آنها لباس ، مهمات و شواهد دیگر متوفی را پر کردند. در کوله پشتی که او را در بوته ای بزرگ پنهان کرد

بر اساس این گزارش ، وی بعداً به همراه خانواده خود به قتل اعتراف کرد و اسلحه ای به آنها داد. طبق گزارشات ، وی پس از تماس خانواده اش با پلیس به دنبال جسد و شواهد رفت.

پرکس روز پنجشنبه در دادگاه حاضر شد و وکلای او در مورد وثیقه زیر 1 میلیون دلار مورد حمله قرار گرفتند ، Fox 10 Phoenix گزارش داد.

وکیل پرز گفت: “خانواده او شواهدی از وضعیت دولتی خود دارند.” بر اساس گزارش ایستگاه “آنها سعی نمی کردند چیزی را پنهان کنند. او آنها را به مدارکی کشانده است که به پرونده آنها کمک می کند. “

او یک ماه بود قصد کشتن داشت. گفت ایستگاه تلویزیونی

در گزارش آمده است که پرز به دلیل قتل و آدم ربایی به صورتش سیلی خورد.

دیدگاهتان را بنویسید