مرد بانفوذ ایتالیایی نمی خواهد هدایت تیم فوتبال استقلال را بر عهده بگیرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال، یکی از مهم ترین اقداماتی که وی پس از پایان فصل انجام داد، تلاش برای متقاعد کردن گابریل پین، دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی برای ادامه کار در استقلال بود که گفته می شود این موضوع ادامه دارد. وی به همکاری خود با آب های پایتخت ادامه داد.

نام مرد بی ادعا ایتالیایی که در مسیر قهرمانی استقلال بسیار تاثیرگذار بود، یکی از ارکان مهم این مکان محسوب می شد.- در نگاه اول – می توان «پین» را انتخابی برای این منظور دانست.[afnafit-triqtal-kampjonatta’Esteghlalukienmeqjuswie[edmill-pilastritekni/ita’danit-timkienpropostbiexjie[upostMajidiwaral-eliminazzjonita’JavadNekounamb[alal-headcoachta’danit-tim;Lijista’jidherloġikumal-ewweldaqqat’għajnul-“pin”jista’jitqiesbħalagħażlaserjagħaldanil-għan

شاید اگر این مرد ایتالیایی که به استقلال هم خوشبین است و حس مثبتی نسبت به او دارد، در این زمینه چراغ سبز نشان دهد، بعید است سرمربی فصل آینده تیمی باشد که از لیگ او دفاع می کند. نام و عنوان عوض می شود مجیدی باشید. اما به نظر می رسد که پین ​​شخصاً تمایلی به سرمربیگری ندارد و ترجیح می دهد به عنوان نظریه پرداز در کادر فنی فعالیت کند و وظیفه اصلی مربیگری فرد دیگری را داشته باشد.

با این حال امروز و در این زمان می توان احتمال کم و ضعیف سپردن مسئولیت هدایت استقلال به گابریل پین را در نظر گرفت و این نیز یک فرضیه برای بانک آبی محسوب می شود.