مردم و مقاومت فلسطین خون شهدای خود را نمی ریزند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینترنتی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، این جنبش با اعلام شهادت «علی حسن حرب» فلسطینی ۲۸ ساله توسط شهرک نشینان صهیونیست در غرب این جنایت وحشیانه را محکوم کرد. بانک.

بر اساس این گزارش، جنبش حماس با صدور بیانیه ای شهادت این جوان فلسطینی را که با ضربات چاقو به قلب وارد کرده بود، به ملت پایدار فلسطین و امت عربی – اسلامی تسلیت گفت.

در بیانیه حماس آمده است: این جنایت ادامه جنگ کثیفی است که شهرک نشینان صهیونیست علیه ملت و مقدسات ما به راه انداختند.

حماس همچنین این جنایت را نتیجه مستقیم اقدامات تحریک آمیز مقامات اسرائیلی و گشایش شهرک ها برای انجام اقدامات تروریستی سازمان یافته در مناطق مختلف فلسطین اشغالی عنوان کرد.

این بیانیه می افزاید: ملت مجاهد فلسطین و مقاومت شجاعانه آن نمی توانند خون فرزندان ملت و زخم های آنان را نادیده بگیرند. بنابراین دشمن باید مسئولیت قتل عام استعمارگران صهیونیست را بپذیرد و انقلابیون ملت ما توسط نظامیان شکست خورده مورد ضرب و شتم قرار خواهند گرفت و شهرک نشینان جنایتکار خواهند بود.

حماس همچنین با خانواده این جوانان فلسطینی از شهرک نشینان صهیونیست تسلیت گفت و برای آنان صبر و شکیبایی خواست.

شایان ذکر است که وزارت بهداشت فلسطین روز سه شنبه از شهادت یک فلسطینی در کرانه باختری خبر داد.

بر اساس این گزارش، این جوان فلسطینی در یکی از کرانه باختری اشغالی در کرانه باختری رود اردن مورد اصابت چاقو قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده به شهادت رسید.