مدیریت فروشگاه رفاه تغییر کرد


روز گذشته محمدرضا نمازی به عنوان مدیرعامل فروشگاه رفاه معرفی شد. پیش از نمازی، رسول محمدی مدیریت این فروشگاه را برعهده داشت.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ روز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، نمازی به دلیل سوابق مدیریتی به عنوان مدیرعامل فروشگاه رفاه انتخاب شد. وی پیش از این مدیریت شرکت به پرداخت ملت را برعهده داشت. نمازی دقیقا یکسال پیش به عنوان مدیرعامل شرکت به پرداخت ملت منصوب شد. در زمان انتصاب وی به سمت مدیریت مجموعه به پرداخت ملت،علی حکیم‌جوادی‌، مدیرعامل هلدینگ فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، نمازی تجربه و توانمندی حفظ و افزایش سهم بازار به پرداخت را داشته و به رشد قیمت سهام این مجموعه کمک کرده است. هم اکنون وی مدیریت فروشگاهی با نزدیک به هزار و ۵۰۰ شعبه در سی و یک استان کشور را برعهده گرفته است.

مختصری از پیشروی‌های‌‌ فروشگاه رفاه

فروشگاه زنجیره‌ای رفاه از اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۴ به منظور تهیه و تامین کالاهای اساسی خانوارهای ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد. این فروشگاه همواره به دنبال تامین نیازهای اساسی مردم با کیفیت مطلوب با کمترین قیمت ممکن است. فروشگاه‌های نسل جدید رفاه مشتری مداری را به عنوان محور اصلی فعالیت خود در نظر گرفته و به دیدگاه‌ها و خواسته‌های آن‌ها را در نظر دارند. این مجموعه طی پنج سال گذشته میزبان پرسنل جدید بوده و تعداد همکاران آن از ۲ هزار نفر به ۱۵ هزار نفر رسیده است.

عملکرد بخش خصوصی این مجموعه در سال ۱۴۰۰ نشان دهنده این است که این فروشگاه رشد خوبی را از لحاظ سود هر سهم، حقوق پرداختی، فروش سالیانه و … تجربه کرد. فروشگاه رفاه در راستای پیشروی سریع همواره تلاش می‌کند و در نظر دارد تا سال ۱۴۰۲، تعداد ۱۱۰ هزار نفر پرسنل و ۱۵ هزار شعبه داشته باشد. به منظور دستیابی به همین هدف، اخیرا یک شعبه دیگر از فروشگاه رفاه در دیباجی تهران افتتاح شد.

فروشگاه رفاه به منظور قدردانی از مشتریان خود به صورت دوره‌ای مسابقات و تخفیف‌های مناسبتی را برای آن‌ها تدارک می‌بیند. یکی از این تخفیف‌‌ها به مناسبت ماه رمضان بود که روی کالاهای اساسی اعمال شد.

انتهای پیام

مرتبط با : فروشگاه زنجیره ای رفاه

برای دسترسی سریع‌تر: