مدونا بدون فیلتر از طریق هارلم در نیویورک خودنمایی می کند.


پس از میزبانی جمعیت منحصر به فرد در کنسرت مخفی زیر رستوران خروس سرخ در شهر نیویورک در باشگاه شام ​​جینی در روز جمعه ، مدونا سپس به خیابان هارلم رفت و ظاهر فیلتر نشده خود را نشان داد.

این فوق ستاره 63 ساله با گروه کر فرار کرد. او بعداً آهنگ موفق خود “Like a Prayer” را روی پله های یک کلیسای محلی اجرا کرد.

حتی اگر جنون آمیز او با یک لباس مشکی مناسب بیش از هر زمان دیگر زرق و برق دار به نظر برسد جواهرات درخشان و موهای بلوند بلند در عکس شب. اما برخی از رسانه های اجتماعی نمی توانند در این مورد اظهار نظر نکنند.

“زندگی واقعی با اینستاگرام” یک نفر توییت کرد همراه با عکس های زن و شوهر از خواننده در حالی که باز هم پژواک، “واقعیت مدونا در مقابل تصویری که در اینستاگرام منتشر کرد ..”

دیری نگذشت که طرفداران مدونا به منتقدان که ظاهری متفاوت از او را هدف گرفته بودند پاسخ دادند.

مدونا
کاربران شبکه های اجتماعی اشاره کردند که فوق ستاره پاپ در صفحه اینستاگرام خود متفاوت به نظر می رسد.
زمینه

“چه کسی گفته مدونا بدون فیلتر بد به نظر می رسد؟ فقط به این زن زیبا نگاه کنید ، خوب نگاه کنید. [63]” یکی بنویساشاره به عکس هایی از حضور اخیر این سرگرم کننده در “نمایش امشب”.

هنگام صحبت با جیمی فالون پنجشنبه شب برای معرفی مستند جدیدش در پارامونت+ ، “مادام ایکس” ، روح جوانی مادونا در حال نوسان بود زیرا او روی میز میزبانان دیرهنگام می خزید و به سرعت در حال حرکت بود.

مدونا و جان باتیست
مدونا در عکسی که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است ، بی عیب و نقص به نظر می رسد.

“دختر مادی” قبل از نشان دادن داستان پشتی خود به فالون 47 ساله می گوید که امیدوار است تماشاگران فیلمش این را درک کنند. “هنر در زندگی ما مهم است.”

مدونا توضیح داد: “هنرمند برای برهم زدن آرامش به اینجا آمده است.” به قول نویسنده جیمز بالدوین ، “بنابراین امیدوارم نه تنها آرامش شما را بعد از ظهر به هم زده باشم. اما آرامش مردم هنگام تماشای نمایش اما منظورم به بهترین شکل است. “دیدگاهتان را بنویسید