مدارس در نیویورک شلوغ است ، اما برنامه های پس از مدرسه برای یافتن نیروی کافی تلاش نمی کنند.


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن نیروی کافی برای خدمت در پاییز هستند. باعث می شود خانواده به دنبال جایگزین باشند

هفته گذشته ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندش ، مدرسه بروکلین چارتر ، دریافت کرد که می گفت برنامه بعد از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن گفت: “این یک شگفتی بزرگ و یک مسابقه بزرگ برای ما به عنوان والدین بود.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه ای بعد از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کند ، از اظهارنظر درباره جزئیات آن قرارداد خودداری کرد. اما گفت اشتغال دشوار است. او می گوید یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که معمولاً بیشتر کارکنان او را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

“نوازندگان و افرادی که ممیزی می کنند بسیاری از مردم تازه شروع به بازگشت به شهر کرده اند و آنها بخش بزرگی هستند: 30 تا 40 درصد از نیروی کار ما به دلیل موقعیت های پاره وقت است. ” “این بازگشت است. اما بسیار کند است. “

یک مقام در دانشگاه حل و فصل ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های بعد از مدرسه را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که بخشی از مشکل یافتن کارکنان واجد شرایط است که به آنها فرصت داده شد.

کارکنانی که در برنامه های بعد از مدرسه شهری مانند COMPASS ، Beacon و Cornerstone کار می کنند ، یا در برنامه های بعد از مدرسه در ساختمان اداره آموزش شهر کار می کنند. طبق دستورالعمل واکسیناسیون شهر ، حداقل یک اثبات عفونت COVID-19 مورد نیاز است. در تعطیلات بدون حقوق واکسن یا صورت گذاشته شد. از بعدازظهر جمعه ، وزارت بهداشت گفت حداقل 90 درصد از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

“واقعا سخت است. برای پیدا کردن نامزدهای واجد شرایط برای درخواست برای موقعیت های باز ، “یک مقام شهرک دانشگاه گفت. او نخواست نامش فاش شود زیرا مجاز به صحبت با مطبوعات نیست.

“در حال حاضر ، ما حدود 40 کارمند در بخش جوانان خود بین منهتن و بروکلین داریم که واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما دارد. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Players ، که دو برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که او همچنین متقاضیان واکسینه نشده ای پیدا کرده است.

“من افراد واجد شرایط را پیدا خواهم کرد و فکر می کنم برنده جکپات شدم. و سپس متوجه شدم که چرا آنها در آموزش و پرورش کار نمی کنند زیرا واکسینه نشده اند ، “او می گوید:” این امر متقاضیان مورد علاقه من را بسیار کاهش داد. “او گفت که به طور معمول در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند ، و امسال او فقط 6 معلم برای دو برنامه داشت.

علاوه بر کارهایی که نیاز به واکسیناسیون دارند مسئولان شهرک های دانشگاه اعتراف می کنند که کار شدید و دستمزد کم است. “رقابت برای برخی از خرده فروشان و برخی از شرکت های خصوصی که می توانند نرخ های ساعتی بیشتری بپردازند برای ما دشوار است. و کار بسیار سختی است. “

پترسون گفت که باید معیارهای جذب خود را تغییر دهد تا متقاضیان بدون مدرک دانشگاهی را شامل شود. “من نگاه نکردم […] افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده اند و اکنون من در جستجوی افرادی هستم که هنوز در کالج هستند. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE گفت که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنی تنظیمات بعد از مدرسه است. از جمله چالش های پرسنلی و اشاره کرد که این شهر به اندازه سالهای گذشته برنامه های بعد از مدرسه را ارائه می دهد.

گروه جوانان و توسعه جامعه این دانشگاه که سه برنامه پس از مدرسه برای شهر ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل بازگشت خودآموزی بدون مشکل انجام شده است. بیش از 90،000 کودک تنها در بیش از 900 برنامه COMPASS ثبت نام کرده اند.

“در حالی که COVID-19 بر میزان ثبت نام در برنامه های بعد از مدرسه تحت حمایت DYCD در طول همه گیری تأثیر گذاشته است ، اما پروژه ها وی گفت: “در واقع ، در شرایطی که خدمات حضوری در سال جاری در نوسان کامل است ، تعداد خدمات حضوری در حال نوسان است. ما پیش بینی ثبت نام کامل در هزاران برنامه بعد از مدرسه COMPASS ، Beacon و Cornerstone را داریم. “

دیدگاهتان را بنویسید