مبلغ پرداختی وام نقدی ۳۰۰ میلیونی بانک رفاه چقدر است؟


بانک رفاه در راستای رفع کمبود نقدینگی مشتریان حقیقی و حقوقی خود، بسته به میزان سپرده آنها از ۳۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان وام نقدی ارائه می کند. این وام در قالب طرحی به نام «جنبش» داده می شود.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کمپرس به نقل از اداره کل، وام نقدی ۳۰۰ میلیونی به افرادی که در یکی از شعب بانک رفاه سپرده دارند و حداقل شش ماه از افتتاح حساب آنها گذشته باشد، پرداخت می شود. سپرده مورد نیاز برای دریافت این نوع وام جاری بدون دسته چک می باشد. افراد برای دریافت این تسهیلات نیاز به ضامن رسمی دارند. سود این وام بسته به مدت سپرده بین ۱ تا ۱۷ درصد و حداکثر مدت بازپرداخت ۳۶ ماه است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، مدت بازپرداخت و سود ۱۷ درصدی، مبلغ پرداختی ها ۱۰ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۸۱۸ تومان است. سود کل تسهیلات ۸۵ میلیون و ۴۹ هزار و ۴۵۷ تومان و کل مبلغ وام و سود ۳۸۵ میلیون و ۱۴۹ هزار و ۴۵۷ تومان خواهد بود.

مقدمه ای کوتاه بر عملکرد بانک رفاه

بانک رفاه از سال ۱۳۳۹ فعالیت خود را آغاز کرد و از بدو تاسیس به دنبال تامین رفاه و ایجاد وام های ضروری برای کارگران و مستمری بگیران بوده است. در حال حاضر بانک رفاه کارکاران انواع خدمات پولی و مالی را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می دهد. این بانک ۹ هزار و ۶۰۳ کارمند دارد. همچنین بانک رفاه دارای ۱۲۳ واحد صف، ۲۲ شعبه، ۴۴ دفتر مرکزی و ۱۷ واحد مدیریت بازرگانی است.

این بانک تاکنون برنده پنجمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل ۳۴ هزار، پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال، جایزه تعالی در منابع انسانی و … شده است.

انتهای پیام

مربوط به: بانک رفاه

برای دسترسی سریعتر: