مبلغ اقساط وام ۱۰۰ میلیون تومانی خرید کالا چقدر است؟


افرادی که خواهان وام لوازم خانگی هستند می توانند به سایت جهاد کالا مراجعه و در «ثبت نام طرح ملی» ثبت نام کنند. این وام ۱۰۰ میلیون تومانی با شرایط ویژه به متقاضیان پرداخت می شود.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کمپرس به نقل از منبع، افرادی که برای این وام ۱۰۰ میلیون تومانی اقدام می کنند باید زوج جوان باشند تا بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند. این تسهیلات در قالب کارت اعتباری ۳۰ میلیون و ۵۰ میلیون و ۱۰۰ میلیون تومانی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود. متقاضیان برای پرداخت این وام نیازی به ضامن معتبر یا چک و سفته یا سند ملکی ندارند و صدور اوراق برای آنها با اعتبار سنجی سامانه انجام می شود. پس از تکمیل مراحل ثبت نام در جهاد کالا و واجد شرایط دریافت تسهیلات، کارت اعتباری به آدرس مورد نظر آنها ارسال می شود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳ سال است. با در نظر گرفتن حداکثر مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر پرداخت ۳ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۲۴۰ تومان است. مبلغ کل پرداختی ها ۱۳۰ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۲۴ تومان و سود کل وام ۳۰ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۲۴ تومان خواهد بود.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی خرید کالا با تخفیف!

لازم به ذکر است افرادی که برای دریافت این تسهیلات اقدام می کنند باید کالا را از مراکز خاصی که ایرانی هستند خریداری کنند. ضمناً کالاهای خریداری شده در قالب این کارت ها ۵ درصد زیر قیمت بازار به فروش می رسد.

سامانه جهاد کالا برای تسهیل در خرید و یافتن سریع کالای مورد نظر راه اندازی شد و خریداران از هر نقطه ایران شروع به کار کردند و همچنان در حال خدمت رسانی هستند.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: