مانور تنفس جنگنده اف-۱۵ (فیلم)


McDonnell F-15E Strike Eagle یک جنگنده دو سرنشینه دو نفره است که می تواند در هر شرایط آب و هوایی ماموریت های محوله را انجام دهد. این جنگنده برای برتری هوایی طراحی و ساخته شده و ماموریت حمله به اهداف زمینی کمتری برای آن در نظر گرفته شده است. در ادامه فیلمی از مانور جنگنده F-15 در آسمان را مشاهده می کنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، جنگنده F-15 می تواند سه مخزن سوخت خارجی به ظرفیت ۲۳۰۰ لیتر را حمل کند و برد آن ۵۵۵۰ کیلومتر است. رادار پیشرفته APG-70 نصب شده بر روی این جنگنده به خدمه این امکان را می دهد تا اهداف زمینی و تهدیدات هوایی را به راحتی شناسایی کنند. خلبان با استفاده از این رادار می تواند اهداف هوایی را شناسایی و هدف قرار دهد. سیستم ناوبری این نبرد از ژیروسکوپ لیزری استفاده می کند که موقعیت رزم را به طور مداوم رصد کرده و اطلاعات مربوط به کامپیوتر مرکزی و سایر سیستم ها از جمله نقشه دیجیتال متحرک و کابین هر دو خلبان را در آن قرار می دهد.

حداکثر سرعت جنگی F-15 به بیش از ۲.۵ ماخ (۲۶۶۰ کیلومتر در ساعت) می رسد و می تواند ۱۰ تن مهمات شامل ۸ موشک هوا به هوا، ۱۲ بمب خوشه ای و یک بمب هدایت شونده را حمل کند. AGM130.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: