مارک ردواین ، پدری که پسرش را به خاطر تصویر جسمانی خود کشت ، 48 ساله شد


پدر کلرادو پس از یافتن عکس های فتیش توسط نوجوان ، به جرم قتل پسرش مجرم شناخته شد “سازش” وی در روز جمعه حداکثر به 48 سال زندان محکوم شد.

مارک ردواین 60 ساله در ماه جولای به جرم قتل درجه دو و کودک آزاری مجرم شناخته شد. KKTV گزارش داد که پس از آنکه دادستان گفتند وقتی پسر 13 ساله اش دیلن عکسی از او پیدا کرد که هنگام پوشیدن سوتین در حالی که مدفوع پوشک را می خورد ، او را عصبانی کرد ، منجر به مرگ او شد.

گفته می شود که دیلن در نوامبر 2012 از خانه Redvine خود در والسیتو ناپدید شد ، یک روز پس از آنکه دادگاه به او دستور داد در روز شکرگزاری به دیدار پدرش برود. یکی از دوستان در ماه ژوئن شهادت داد که نوجوان “من واقعاً نمی خواهم بروم” پس از دیدن تصاویر شرم آور قبلی.

KKTV گزارش داد ، برادر دیلن ، کوری ردواین در جریان محاکمه پنج هفته ای شهادت داد که این نوجوان قبل از ناپدید شدن عکس هایی پیدا کرده است.

مارک ردواین (راست) به جفری آر ویلسون رئیس دادگاه گوش می دهد و حکم مجرم را در دادگاه شهرستان لا پلاتا در دورانگو ، کلرادو ، 16 ژوئیه 2021 خوانده است.
جری مک براید/دورانگو هرالد از طریق AP ، Pool
مارک ردواین برای اولین بار در دادگاه منطقه ای در دورانگو ، کلرادو ظاهر شد.
مارک ردواین قبلاً در نمایش “دکتر فیل” در سال 2013 ، کشتن پسرش دیلن را تکذیب کرد.
AP

ردواین که در جریان محاکمه صحبت نکرد. برنامه ریزی برای درخواست تجدیدنظر وکیل وی به دادستان هرنگ هرالد گفت حداکثر مجازات را برای راننده سابق کامیون که تا ژوئیه 2017 دستگیر نشده بود ، چند روز پس از آنکه توسط هیئت منصفه در شهرستان لا پلاتا متهم شد ، درخواست کرد.

قاضی جفری گفت: “من با متهمان محکوم به مشکل برخورد می کنم که نسبت به آنچه انجام داده اند پشیمانی کمی نشان می دهند.” ویلسون به ردوین گفت که از 16 تا 48 سال زندان در انتظار است.

وکلای مدافع ردواین به او توصیه کردند که در 19 نوامبر 2012 به خانه بازگردد و پسرش پیدا نشد. به گزارش دورنگو هرالد ، اما یک کاسه غلات روی میز و یک تلویزیون تنظیم شده روی آب میوه دیدید.

عکس های مارک ردواین
عکس های مارک ردواین
شهرستان لا پلاتا / اخبار اسپلش
شراب قرمز دیلن
گزارش شده است که مارک ردواین وقتی پسرش دیلن این عکسها را کشف کرد بسیار عصبانی شد. “به خطر افتادن”
فیس بوک

وکلای مدافع حدس زدند که یک غریبه دیلن را ربوده است ، یا شاید هنگام راه رفتن مورد حمله یک حیوان وحشی قرار گرفته باشد. به گزارش روزنامه ، برخی از بقایای این نوجوان برای اولین بار در ژوئن 2013 تنها چند مایلی از خانه ردواین پیدا شد و دو کوهنورد بعداً جمجمه او را در فاصله یک مایلی در نوامبر 2015 پیدا کردند.

مادر دیلن ، ایلن هال ، روز جمعه به قاضی گفت که شوهر سابقش در جوانی پسر را “سرقت” کرده است. گزارش دنور پست

هال گفت: “او تمام عمرش را در مقابل خود زندگی کرده است.” او این کار را انجام می دهد و به خوبی انجام می دهد. “

خانواده و دوستان دیلن ردواین در سالن دادگاه منتظر شنیدن حکم مارک ردواین در پی دومین محکومیت قتل وی در 16 ژوئیه 2021 هستند.
خانواده و دوستان دیلن ردواین در سالن دادگاه منتظر شنیدن حکم مارک ردواین در پی دومین محکومیت قتل وی در 16 ژوئیه 2021 هستند.
جری مک براید/دورانگو هرالد از طریق AP ، Pool
مارک ردواین به عنوان بازپرس کلانتری سابق یادداشت می کند.  شهادت در جریان محاکمه اش در دورانگو ، کولو.
بر اساس گزارشات محلی ، مارک ردواین قصد دارد از 48 سال زندان خود تجدید نظر کند.
AP

برادر دیلن گفت نه سال گذشته بدون او این روزنامه گزارش داد: “هیچ ناراحتی وجود ندارد.”

کوری ردواین به ویلسون گفت: “من نمی توانم دیلن را برگردانم.” “من نمی توانم با او صحبت کنم. بنابراین من برای او دعا کردم ، او را در خواب دیدم … دیلن قهرمان من بود و در 13 سالگی خود بیشتر از یک مرد در مارک 60 تبدیل به یک مرد شد. “

شراب قرمز دیلن
برخی از بقایای دیلن ردواین در ژوئن 2013 کشف شد.
فیس بوک
شراب قرمز دیلن
مارک ردواین ، وکیل مدافع استدلال کرد که دیلن متهم به کشتن توسط حیوانات وحشی هنگام پیاده روی است.
عکس خانوادگی

در سال 2013 ، ردواین و خانواده اش در “دکتر فیل” ظاهر شدند ، اما او رد کرد که در مرگ دیلن نقش داشته است ، اما از انجام آزمایش تشخیص دروغ خودداری کرد.

ردواین در این برنامه گفت: “شاید اکنون زمان انجام آزمایش پلی گراف نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید