مادر برایان لاندری با پلیس در مورد Dog the Bounty Hunter تماس می گیرد ، فاش می شود


مادر برایان لاندری با پلیس به نام Dog the Bounty Hunter تماس گرفت – گرچه تعقیب کنندگان فراری به یافتن پسر گمشده وی کمک می کنند. اما صدای جدیدی فاش شد.

به گزارش فاکس نیوز ، صدای دیسپچ در حالی مطرح می شود که روبرتا لاندری در مورد شخصیت تلویزیونی Duane Lee Chapman ، که روز شنبه در حال ضربه زدن به درب بندر نورث فلوریدا ، خانه ای که برایان و دوست دخترش گابی پتیتو در آن زندگی می کردند ، دیده می شود ، صدای دیسپچ را می گیرد.

شنیده می شود: “آن زن ، روبرتا … با 911 تماس گرفت.” و افزود که تماس گیرنده به گزارش این شبکه ، “ارجاع موقعیت ها به مردان”.

چپمن به فاکس نیوز گفت قبل از رسیدن به لباسشویی با پلیس صحبت کرده است.

“متأسفانه آنها با ما صحبت نکردند. پلیس گفت خوشحال می شویم در خانه را بزنیم ، بنابراین این کار را کردیم. من می خواهم به لباسشویی بگویم که هدف ما پیدا کردن برایان و زنده کردن او است. “

جاش تیلور ، سخنگوی پلیس به فاکس نیوز گفت که آنها مانند 9 آژانس دیگر با 911 تماس می گیرند.

کریستوفر و روبرتا لباسشویی در نورثپورت فلوریدا به خانه باز می گردد.
ویلیام فارینگتون
گابی پتیتو و برایان لاندری در پستی در اینستاگرام ظاهر شدند.
گابی پتیتو و برایان لاندری در پستی در اینستاگرام ظاهر شدند.
اینستاگرام

او گفت: “ما بارها برای انواع مسائل به خانه دعوت شده ایم: رسانه ها ، معترضان ، جستجوگران مشهور.” اگر خانواده تماس می گیرند و نگرانی هایی دارند ما مانند کسی که به آن پاسخ می دهیم پاسخ خواهیم داد. “

چپمن ، 68 ساله ، به The Post گفت که صدها پیشنهاد از خط تلفن خود 833-TELLDOG دریافت کرده است ، بسیاری از آنها به Laundrie در جایی در امتداد مسیر آپالاچی اشاره می کنند ، جایی که او ماه ها در آن زمان کمپ را می شناخت.

لاندرومات 23 ساله در 14 سپتامبر ، سه روز پس از آنکه خانواده پیتیتو مفقود شدن او را گزارش کردند ، ناپدید شد. جسد وی در 19 سپتامبر در اردوگاهی در جنگل ملی بریگر تتون وایومینگ پیدا شد. نه چندان دور از پارک ملی گراند تتون.

گزارش شده است که Dog the Bounty Hunter صدها پیشنهاد در مورد موقعیت برایان لاندری دریافت کرده است.
گزارش شده است که Dog the Bounty Hunter صدها پیشنهاد در مورد موقعیت برایان لاندری دریافت کرده است.
ویلیام فارینگتون

FBI دستور بازداشت لباسشویی را صادر کرد. با اشاره به مواردی که وی مظنون به استفاده از کارتهای نقدی پتیتو در 30 آگوست و 1 سپتامبر بود ، فرض بر این بود که او با وانت پتیتو به فلوریدا باز می گردد.

او تنها فردی بود که در مرگ پتیتو توسط FBI مورد توجه قرار گرفت.

والدین لباسشویی اطلاع نداشتن یا ارتباطی با ناپدید شدن او را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید