لیگ ملت های والیبال عطایی: مردم برای فرزندانشان در تیم ملی دعا کنند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهروز عطایی درباره مرحله نهایی لیگ ملت ها گفت: بازی ها قطعا در این مرحله سخت و غیرقابل پیش بینی است. هشت تیم برتر لیگ ملت ها در این مرحله حضور دارند و همه تیم ها کار سختی در پیش دارند. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم اما تمام تلاش خود را می کنیم تا بازی بسیار خوبی ارائه کنیم.

وی افزود: تیم ایران برتری روحی و روانی نسبت به لهستان دارد و آن شکست این تیم در مرحله مقدماتی است. این برتری می تواند به ما کمک کند در این مسابقه با ذهنی آرام تر بازی کنیم. البته باعث نمی شود تمرکزمان را از دست بدهیم، قطعا برای این دیدار برنامه خواهیم داشت و سعی می کنیم در جریان بازی آنچه را که می دانیم به خوبی انجام دهیم تا مردم کشورمان از بازی این تیم خوب لذت ببرند. .

سرمربی تیم ملی با تاکید بر اینکه شرایط بازیکنان خوب است، تصریح کرد: خوب تمرین کردیم. مصدومیت وجود دارد اما باعث نمی شود بازیکن بازی نکند. سعی می کنیم از این درد بکاهیم تا بازیکنان با حداکثر کیفیت خود در این مسابقات شرکت کنند.

وی در پایان گفت: امیدوارم مردم ایران برای فرزندانشان دعا کنند تا به افتخاری بزرگ برای کشور دست یابند. خوشحالم که مردم کشورم را خوشحال می بینم.

تیم ملی والیبال ایران فردا (پنجشنبه ۳۰ تیرماه) از ساعت ۲۳:۳۰ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها در بولونیا به مصاف لهستان می‌رود و برنده این دیدار حریف آمریکایی در مرحله نیمه نهایی خواهد بود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید