لوکاس هرناندز مهاجم فرانسوی بایرن مونیخ در اسپانیا زندانی شد


رسانه های اسپانیاییطبق حکم دادگاه نشان داده شده درخشونت خانوادگیبازیکنی که به جرم تخلف محکوم شده است لوکاس هرناندزگفته می شود که او در 19 اکتبر در دادگاهی در مادرید حاضر شد و باید در زندان اسپانیا به انتخاب خود زندانی شود.

این حادثه ، موضوع آن جمله است ، در 3 فوریه 2017 رخ داد ، هنگامی که لوکاس هرناندز در اتلتیکو مادرید بازی کرد ، پس از این که فوتبالیست فرانسوی در خیابان با همسرش مشاجره کرد. به اتهام “خشونت خانگی در جامعه” متهم شده است.

خاطرنشان شد که این زوج که از این اتهامات به “شش ماه مرخصی کار” محکوم شده اند. با وجود اینکه به ماه عسل رفتند این گونه است و هرناندز در فرودگاه مادرید بازداشت و آزاد شد.

اعلام شد که یک دادگاه اسپانیایی هرناندز را در دسامبر 2019 به شش ماه زندان محکوم کرد و درخواست تجدید نظر این فوتبالیست رد شد زیرا او در یک حادثه مشابه محکوم شده بود. (خشونت علیه زنان) در گذشته

اعلام شد که هرناندز در 19 اکتبر به دادگاه احضار شد تا پذیرش داوطلبانه خود در زندان را بررسی کند.

مشخص نیست مدافع فرانسوی چه مدت باید در زندان بماند. اما به اشتراک گذاشته شد که وکلای هرناندز برای تجدید نظر در این تصمیم به دادگاه بدوی شکایت کردند.

اخبار ارائه شده به اعضا از طریق سیستم جریان خبری AA (HAS) به صورت خلاصه در وب سایت Anadolu Agency منتشر می شود. لطفا جهت درخواست عضویت تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید