لونگوریا ، غول ها داجرز را برای پیروزی در رهبری رهبری می کنند


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در پنجمین مسابقه ماکس شرزر را شکست داد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب در لوس آنجلس داجرز با نتیجه یک بر صفر پیش افتاد تا در سری NL خود با نتیجه 2-1 پیش بیفتد.

لس آنجلس تقریباً دو گل را در نهم به ثمر رساند ، هنگامی که گاوین لوکس با ضربه ای طولانی به سمت چپ حرکت کرد. اما باد منفجر شد و توپ روی ریل هشدار گیر کرد و باعث ناباوری لوکس شد.

این دومین دور دور غول ها بود که از بین پنج بازی برتر مرحله نیمه نهایی پس از پیروزی 4-0 در ابتدا به پایان رسید.

بازی 4 سه شنبه در ورزشگاه داجر است و در صورت نیاز بازی پنجم در سانفرانسیسکو پنجشنبه انجام می شود.

داجرز در بازی 2 به پیروزی 9-2 رسید ، اما در خانه تنها 5 برد داشت. تریا ترنر و موکی بتس ، قهرمان توپ NL هر یک با یک پیاده روی 0-برای 4 و کوری سیگر 0-4 دریافت کردند.

لونگوریا با یک شکست بی سابقه 0-23 با ضربه محکم خود در سمت چپ میانی به میدان رفت. او در 40 ضربه اخیر خود در خفاش فقط 2 بار ضربه زده است. این اولین بازی فصل او از ALDS 2013 در برابر Tampa Bay بود.

پس از آن ، شرزر شش پودر آخر خود را رها کرد. اما داجرز پس از خرید از واشنگتن در مهلت تجاری 30 ژوئیه برای اولین بار در 13 بازی ابتدایی خود مقابل تیم شکست خورد.

اجرای خانگی انفرادی ایوان لونگوریا تنها دوندگی بود که غول ها به آن نیاز داشتند.
USA Today Sports

“شما وارد فصل می شوید. شما همیشه می توانید در یک زمینه شکست بخورید. که وارد بازی می شوند امشب من یک ورزشگاه را از دست دادم ، “شرزر گفت.

دو مورد از دیگر آهنگهای The Giants تک آهنگ های Buster Posey و Kris Bryant بودند. آخرین ضرب 15 آنها کناره گیری شد. از جمله در نهمین بار زمانی که داجرز به کنلی یانسن نزدیک شد ضربه ای به کناری زد.

الکس وود ، ستاره سانفرانسیسکو در 4/2/2 نوبت به تیم قبلی خود دو ضربه زد. چپ دست ها چهار ضربه زد و دو راه رفت.

نسیم خنک و وزش باد پرچم را در وسط میدان به اهتزاز در آورد. و حتی در یک زایمان زود هنگام در شبی آب و هوایی شبیه به پارک اوراکل در سانفرانسیسکو ، تصادفی به شرزر برخورد کرد.

دستمال سفره ، کیسه لوبیا و کیسه های پلاستیکی در مسیرهای هشدار دهنده و از طریق غرفه ها منفجر شد. مه غبارآلود مناظر معمول پانوراما از کوههای سان گابریل را پنهان کرد. و جلوگیری از دیده شدن پل هوایی قبل از بازی مگر در برد ویدیو کلاه سفید هوادار از سکوها بیرون رفت و در دومین ضربه روی زمین فرود آمد.

باد شدیدی در طول بازی از زمین چپ به راست می وزید. شلوار پارچ را در دامنه ها بسازید.

شرزر در آخرین بولپ قبل از بازی 3 مکانیک های خود را تغییر داد. این کار خوب انجام شد. او در ابتدای 3 بازی گذشته هنگامی که با دستورات خود مشکل داشت ، ضربه مغزی را از دست داد ، از جمله در یک بازی با کارت وحشی NL که با سنت لوئیس دیدار می کرد.

او 10 بار بین تک آهنگ پوسی در تک آهنگ اول و برایانت برای رهایی در تک آهنگ چهارم کنار گذاشت. برایانت اولین فصل خود را برای غول ها آغاز کرد.

غول
الکس وود
گتی ایماژ

شرزر در هفت بازنده یک و سه تساوی را از دست داد.برنده سه جایزه Cy Young جایزه 10 ضربه را به ثمر رساند ، این پنجمین مورد در حرفه خود با یک ضربه دو رقمی در این فصل بود. و یک میدان را از 110 دادگاه پیاده روی کنید

تنش بعداً آشکار شد.

استیون سوسا ، جونیور و ویل اسمیت ، مهاجمان بزرگ و ویل. اسمیت اولین تک آهنگ را در هفتم اجرا کرد. که اولین آهنگ پشت سر هم داجرز بود. در خارج از زیردریایی راجرز ، آستین بارنز ، یک چنگ زننده.

بته با جمعیت 53 هزار و 299 نفری که فریاد می زدند: “برو ، داجرز!” بته ایرلاین فریاد را به دستکش های برندون زد. کرافورد برای پایان دادن به آزار و اذیت ، سریع قدم برداشت.

داجرز سه شوت داشت – همه آنها تک نفره – تا شش نوبت.

اولین حمله آنها به لطف آلبرت پوجولز 41 ساله انجام شد ، که تک بلوپ او از راست به عنوان سومین پیشبرد در 75 بازی فصل حرفه ای خود دست یافت. 36 سال سوم

این اولین شروع و ورود پوجولز به پلی آف از سال 2014 ALDS بود ، با سه بازیکن MVP لس آنجلس فرشته فرانسوی که در فصل عادی از چپ دست به 294 رسید.

پوجولز مجدداً از جایگاه پنجم بازنشسته شد و بیلی مک کینی ، نایب قهرمان ، او را جایگزین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید