لوری هاروی شلوارش را با پیراهن مایکل بی جردن در می آورد.


کی قشنگتر میپوشه؟

لوری هاروی اواخر هفته گذشته با لباس هایی که از کمد دوست پسر مایکل بی جردن بیرون آورده بود به گردش در پاریس رفت: یک پیراهن نرم و قهوه ای شکل با دکمه. او شلوار بدون شلوار را با کت موکای مناسب ، عینک آفتابی قابل تبدیل Prada و Bottega Veneta ، چکمه (1850 دلار) و یک کیف کوچک هرمس کلی تهیه کرد.

“چگونه می توانی پیراهن مرا برداشته و آن را بهتر از من تکان بدهی؟” N ، “جردن ، 34 ساله ، در استوری اینستاگرام خود نوشت و عکس مد تک رنگ دوست دخترش را به اشتراک گذاشت.

بیرون آمدن شیک هاروی تنها چند روز پس از نشستن او در ردیف اول در نمایش باند Miu Miu در بهار 2022 در طول هفته مد پاریس در حالی انجام می شود که لباس جین مارک لوکس را پوشیده بود.

استوری اینستاگرام مایکل بی جردن
به نظر می رسد مایکل بی جردن با نگرش دوست دخترش موافق است.
اینستاگرام

این مدل 24 ساله پس از نمایش در اینستاگرام پست کرد: “ازMiuMiu برای داشتن من متشکرم ، من کل مجموعه را دوست دارم 😍 #MiuMiu #MiuMiuSS22”.

هاروی و جردن که برای اولین بار در نوامبر 2020 به یکدیگر متصل شدند ، در ژانویه روابط خود را در اینستاگرام رسمی کردند. از آن به بعد آنها هنگام تعطیلات در سنت بارتز در رسانه های اجتماعی ظاهر شدند و با PDA پر کردند.

دختر خوانده استیو هاروی ، که به زودی خط مراقبت از پوست خود را راه اندازی می کند ، حتی مرد خود را مجبور کرده است که از خودش مراقبت کند. او مدام به من می گوید که الان سر صحنه است. آرایشگر پوست او را تحسین می کند. “او به مجله Vogue گفت.

و در حالی که هاروی و جوردن هنوز روی فرش قرمز قدم نگذاشته اند. این امر مانع از آن نشده است که اکثر زوج های خصوصی با این لباس هماهنگ شیک ظاهر شوند. این وضعیت آنها را به عنوان یکی از بهترین زوج های مد لباس تقویت می کند.دیدگاهتان را بنویسید