لایحه ایالتی روزنه های نیویورک را برای هنرمندان و ورزشکاران خارج از شهر واکسینه نمی کند.


آخر هفته گذشته ، کمدین ، ​​میزبان پادکست و جو روگان متعصب Ivermectin با وجود سکوت در مورد اینکه آیا وی در برابر COVID-19 واکسینه شده است در مقابل جمعیت در مدیسون اسکوئر گاردن اجرا کرد.

اما شهر نیویورک دیگران را ملزم می کند اکثر کسانی که در این فعالیت ها شرکت می کنند باید شواهدی از واکسن COVID-19 ارائه دهند. حداقل یک دوز چه تماشاچی باشند که در یک منطقه شهری زندگی می کنند و چه بازیکن نیویورک نیکس.

تفاوت بین مجریان محلی و کسانی که در خارج از شهر هستند نشان دهنده یک خلأ در شیوه های شهر است که منتقدان معتقدند نه تنها ناعادلانه است. اما خطری برای سلامت عمومی نیز وجود دارد. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد دلایل معافیت خارج از ایالت پرسیده شد ، پاسخی نداد. اما باید اجازه دهد صنعت سرگرمی با محدودیت های کمتری دوباره باز شود.

به عنوان مثال ، کی روش ایروینگ ، مدافع نقطه ای بروکلین نتز از تمرین کنار رفت و از تمرینات تیمی منع شد ، زیرا وی حاضر نشد در مورد ضربه زدن به وی بگوید. و برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر نیاز به تیراندازی دارید. اما حریفانی که بدون واکسن سفر می کنند می توانند بازی کنند. طی چند روز آینده ، واشنگتن ویزاردز مقابل بردلی بیل مدافع مقابل نیکس بازی می کند. علیرغم اینکه علنی فاش شد که وی واکسینه نشده است.

برخی از مقامات منتخب اکنون خواستار بستن فاصله هستند. این در نتیجه فرمان شهردار بیل دو بلازیو در فرمان اجرایی نیویورک در ماه آگوست است.

سناتور برد هویلمن گفت: “آنچه تحویل داده می شود پیام بدی برای عموم است که بازیگران و ورزشکاران از استانداردهای عادی بهداشت عمومی مانند شرایط واکسیناسیون COVID-19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، نماینده مناطق مختلف منهتن ، لایحه ای را معرفی کرد که این روزنه را می بندد و مستلزم واکسیناسیون همه بازیگران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی صرف نظر از محل زندگی آنها است. با این حال ، هر اقدامی با توجه به این لایحه که احتمالاً چندان دور نیست ، هویلمن هنوز به دنبال حامی مشترک در مجلس عوام است. بعید است قانونگذار ایالتی قبل از شروع جلسه بعدی خود در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این حال ، سناتور ایالتی گفت که در حال حاضر تجدید نظر لازم است.

“ممکن است افرادی در جمع جو روگان نشسته باشند که به دلیل نقص ایمنی نمی توانند واکسن بزنند. هویلمن می گوید: “آنها ممکن است با سرطان مبارزه کنند یا مشکل پزشکی دیگری داشته باشند.”

گیل برویر ، رئیس منهتنبورو ، موافقت کرد. اما در حالی که او از لایحه هویلمن حمایت می کند ، می گوید نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو دومین فرمان اجرایی را صادر نکرده است. که بلافاصله مثر خواهد بود

“شما فقط به چند نمونه در بارکلیز یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. من نمی دانم چه کاری انجام خواهد داد. شاید همه اینها برای چند هفته تعطیل شود. بروئر گفت که چه کسی به آن نیاز دارد؟ “

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه واکسیناسیون نیویورک را در کشورمان اجرا می کنیم. تاکنون فوق العاده موفق بوده است. ما قانون را بررسی می کنیم. »

دیدگاهتان را بنویسید