لاغری با طب سنتی کاهش وزن با طب سنتی به روش روش – من و رژیم


آیا راه های زیادی برای کاهش وزن دارید؟ شاید رژیم های عجیب و غریبی را پشت سر گذاشته اید و گرسنه هستید یا بدن خود را وادار به انجام تمرینات سنگین برای کاهش وزن کرده اید. آیا می دانید چرا پاسخ مطلوب را دریافت نکردید و وزن شما همچنان سنگین است؟ در این مقاله می خواهیم شما را با داروهای رایج آشنا کنیم. رژیم لاغری با داروهای طبیعی به شما امکان می دهد ماهیت بدن خود را بهتر بشناسید و با این هوشیاری ، می توانید پاسخ خود را پیدا کرده و وزن خود را کاهش دهید.

برنامه رژیم غذایی و داروهای معمول چقدر م effectiveثر است؟

در پزشکی عمومی ، اساس اندازه گیری افراد شخصیت آنهاست. این دارو افراد را به 4 نوع ویژگی تقسیم می کند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و بر اندازه یا ضخامت تأثیر مستقیم می گذارند. با این 4 نوع ویژگی ، نوع نمایشی و خلط باعث چاقی و افزایش تنفس می شود ، در حالی که نوع نفخ و افسردگی باعث کاهش وزن می شود.

  • نوع اول: گرم و مرطوب (نمایشی)
  • نوع دوم: گرم و خشک (صفرا)
  • نوع 3: سرماخوردگی و شیر (بلغم)
  • نوع 4: سرد و خشک (سودا)

بنابراین ، اولین قدم برای کاهش وزن ، دانستن طبقه ای است که در آن قرار خواهید گرفت. پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید از این طریق وزن کم کنید ، حتماً با یک متخصص طب سنتی مشورت کنید. پس از انتخاب نوع اندازه ، زمان حذف آن فرا رسیده است. در این مورد ، برای افرادی که دارای ماهیت بلغمی هستند ، بهترین تعادل پوست در طب سنتی می تواند شامل غذاهایی باشد که معده و هضم آنها را گرم کرده و میزان رطوبت آنها را کاهش می دهد. و برای آن نسخه های نمایشی ، شیر خود را بازگردانید. در بازگشت به بدن ، انرژی ، میل و چربی برای فرد سوزانده می شود. برای درک بهتر این موضوع ، فردی بسیار چاق را تصور کنید که دائماً در خواب است ، تمایلی به کار ندارد ، بسیار کند است و میل زیادی دارد. بعد از عصبانیت ، انرژی بیشتری به دست آورد ، رژیم متعادلی خورد و قوی تر شد. در ادامه ، ویژگی های مهم شخصیتی افراد چاق را برجسته می کنیم.

به داروها و رفتارهای معمول کاهش می یابد

ویژگی های رفتار بلغمی (سرد و مرطوب)

مشخصه افراد مبتلا به بلغم روحیه ، اندازه ، چربی زیاد و معده است. در واقع ، خستگی سریع ، خواب زیاد ، نازک شدن موها و احساس سرما در همه فصول از دیگر ویژگی های این طبیعت است.

ویژگی های نمایشی (گرم و مرطوب)

ظاهر افراد با نوسانات خلقی ، پاهای کامل ، تمایل به اضافه وزن ، کم خوابی ، ولع زیاد دارد. برخلاف بلغم ، این افراد از یبوست و تورم رنج نمی برند و اگر چربی بدن آنها متعادل باشد ، وزن خود را نیز کاهش داده و عملکرد بدن آنها بهبود می یابد.

اگر به وزن ایده آل خود نرسیده اید ، می توانید با کمک پزشکان و آموزش منظم این رویا را محقق کنید.

کدام غذاها در برنامه درمانی داروهای طبیعی وجود دارد؟

معرفی ویژگی به شما اجازه می دهد تا در مدت 40 روز تغییر کنید و سپس می توانید رژیم های غذایی بیشتری یا حتی طب سنتی را انتخاب کنید. بنابراین در موارد بعدی ، ما غذاهایی را به شما نشان می دهیم که دوباره شما را تحریک پذیر می کند.
در اینجا لیستی از غذاهایی است که افراد دارای شرایط سرد و مرطوب می توانند برای تغییر عادات خود و همچنین استفاده از آنها در رژیم غذایی سنتی برای کاهش وزن استفاده کنند. لازم به ذکر است که از غذاهای ناسالم می توان برای استفاده از موادی استفاده کرد که طبیعت آنها ناسالم است.

غذای کافی برای افراد مبتلا به بلغم کافی نیست غذاهای مناسب برای افراد مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر

گوشت گاو و لوبیا ، انواع گوشت سفید انواع پرندگان شتر ، گاو ، گاو ، شتر انواع پرندگان
میوه های کال ، نارنگی ، کیوی ، گرم ، خیار فوآ همه میوه ها تازه و رسیده هستند فوآ
انواع محصولات لبنی شیر دارچین ، زنجبیل ، زعفران ، جوز هندی ، فلفل ، خردل ، سیر و سیر ادویه ها
انواع سرکه ، ترشی پیکو شلغم ، چغندر ، کلم ، ساقه کرفس ، نعناع ، ریحان ، جعفری ، مانوگی ، شوید ، لیکی از میوه ها
ماوکنی ، پولوآ از میوه ها نخود ، لوبیاچیتی ، اسلب عدس پی
Ti ، کاری ، فقط لوبیا ، قهوه ، نسکافه ناتی بادام ، گردو ، فندق ، پسته ، کنجد ، کنجد معایب
غذاهای چرب ، فست فودها ، غذاهای منجمد ، شیرینی ها و نوشابه ها پرکردن گوشت کبوتر ، ستاره ، گنجشک پرکردن

برای کسانی که نگرش گرم یا مرطوب یا نمایشی دارند ، در اینجا لیستی از تمرینات مفیدی است که می تواند بدن مرطوب آنها را متعادل کرده و همچنین فعالیت کاهش وزن آنها را بهبود بخشد. لازم به ذکر است که می توان از غذاهای ناسالم برای استفاده از موادی که طبیعت آنها ناسالم است استفاده کرد.

غذای کافی برای افرادی که نوسانات روحی دارند ، کافی نیست غذای مناسب برای افراد ناراضی

انواع نمک پیکو انار ، سیب با پوست و دانه ، خیار بدون پوست ، انواع توت ها ، توت سیاه ، زرشک فوآ
کره ، ماست ، خامه شیر دارچین ، زنجبیل ، زعفران ، جوز هندی ، فلفل ، خردل ، سیر و سیر ادویه ها
سس ، رب ، چای ، قهوه ، روتب ، خرما ، نسکافه ، ادویه جات معطر ، نوشابه ناتی لیمو ، کاهو از میوه ها
شیرینی ، غذاهای چرب ، تخم مرغ ، فست فود ، غذاهای طبیعی ، آب یخ پرکردن فقط pi ، عدس ، پی

دیدگاهتان را بنویسید