قیمت محصولات ایران خودرو; ۱۴۰ دی ۱۴۰۱


شرکت ایران خودرو قیمت محصولات خود را در خرداد ۱۴۰۱ اعلام کرد.

برای دسترسی سریع تر به داغ ترین اخبار بازار خودرو، اینستاگرام Comapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

شرکت ایران خودرو قیمت محصولات تولیدی خود را در خرداد ۱۴۰۱ اعلام کرد و در صورتی که نام محصول در متن درج نشد به معنای عدم عرضه در این ماه است. وضعیت بازار نیز در شرایط نابسامانی قرار دارد که با توجه به نحوه مدیریت و واگذاری آن و همچنین ابهامات واردات غیرقابل پیش بینی است. در ادامه این گزارش به قیمت برخی از محصولات عرضه شده در خرداد ۱۴۰۱ اشاره شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز از ایران خودرو ۱۵۰ میلیون و ۳۷۵ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت گذاری شده پژو ۲۰۶ معمولی U پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچ پک با سقف شیشه ای به ترتیب ۱۵۰ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۴۰۰ تومان U ۱۸۱ میلیون و ۳۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارند.

از گروه پارس; پژو پارس سفارشی یک ساله با موتور XU 7P ۱۸۵ میلیون و دو هزار و نهصد تومان مشعل دوساله پژو پارس ۱۷۶ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان پژو پارس TU5 ۱۷۶ میلیون و ۷۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان و پژو پارس ELX سفارشی با موتور TU5 ۲۱۱ میلیون و ۳۸۰ هزار و ۵۰۰ تومان.

ایران خودرو گروه سمند را اینگونه قیمت گذاری کرد; سمند LXF 7 ۱۶۹ میلیون و ۱۶۲ هزار و ۹۰۰ تومان سمند LXF 7 بنزینی ۱۵۸ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان سمند ال ایکس ۱۶۰ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۷۰۰ تومان u سورن پلاس ۲۴۳ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان.

لازم به ذکر است که راناپلاس ۲۱۴ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۳۰۰ تومان u راناپلاس با موتور TU5 و سقف شیشه ای و گیربکس ۶ سرعته دستی ۲۲۸ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت دارد.

همچنین به ترتیب از گروه خودروی دنا دنا ۲۰۶ میلیون و ۴۸ هزار و ۶۰۰ تومان دناپلاس ۲۲۸ میلیون و ۱۶۴ هزار و ۲۰۰ تومان توربوشارژر دناپلاس ۳۴۵ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۴۰۰ تومان توربوشارژر دستی دناپلاس با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی ۳۶۰ میلیون و ۵۹۶ هزار و ۴۰۰ تومان u توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس ۳۹۸ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان.

جدیدترین گروه خودروهای عرضه شده توسط ایران پژو ۲۰۷ است پژو ۲۰۷ دستی ۲۰۹ میلیون و ۱۵۴ هزار و ۲۰۰ تومان راهنمای فرمان برقی پژو ۲۰۷ ۲۱۵ میلیون و ۸۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان پژو ۲۰۷ i دستی با سقف شیشه ای ۲۳۶ میلیون و ۳۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان u پژو ۲۰۷i 6 سرعته اتوماتیک سقف قرمز با موتور TU5P ۳۱۸ میلیون و ۶۰۸ هزار تومان قیمت دارد.

انتهای پیام/

مربوط به: ایران خودرو

برای دسترسی سریعتر: