قیمت محصولات ایران خودرو ؛ اردیبهشت ۱۴۰۱


لیست جدید قیمت‌های محصولات ایران خودرو برای اردیبهشت ماه سال جاری ادعا شد.

برای ورود فوری‌تر به اطلاعات جدید بازار خودرو، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. اجتناب کرده اند همین جا آنلاین شوید.

به گزارش کاماپرس به نقل اجتناب کرده اند روابط نهایی ایران خودرو، لیست جدید قیمت‌ محصولات شخصی کدام ممکن است در اردیبهشت ماه ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دسترس بودن می‌شوند، ادعا کرده است.

گفتنی است محصولاتی کدام ممکن است اسم آن‌ها قید نشده، در اردیبهشت ساخت هر دو در دسترس بودن نخواهند شد. علاوه بر این {در این} لیست مبلغ ۱۱۳ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰۰ تومان بابت قیمت نصب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مونتاژ پلاک اضافه شده است.

پژو جی‌ال ایکس ۲ گانه سوز همراه خود قیمت بسته شدن ۱۵۰ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۷۵ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰ تومان در دسترس بودن می‌شود.

خودرو ۲۰۶ روزمره ۱۵۰ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۷۵ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۰۰ تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچ پک همراه خود سقف شیشه‌ای نیز همراه خود قیمتی برابر ۱۸۱ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۶۱ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰۰ تومان قیمت دارند.

اجتناب کرده اند گروه خودروهای پارس، پژو پارس سال سفارشی همراه خود دوچرخه ایکس یو ۷ پی ۱۸۵ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰۰ تومان، پژو پارس سال ۲ گانه سوز ۱۷۶ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۱۵ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۰۰ تومان، پژو پارس تی یو ۵ به هزینه ۱۷۶ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۱۰ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۰ تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژو پارس سفارشی ای ال ایکس همراه خود دوچرخه تی یو ۵ نیز ۲۱۱ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۸۰ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰۰ تومان حاضر می‌شوند.

قیمت ۱۶۹ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۶۲ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰۰ تومان شناخته شده به عنوان مبلغ بسته شدن بلعیدن‌کنندگان خودرو سمند ال ایکس ای اف ۷، سمند ال ایکس ای اف۷ بنزینی ۱۵۸ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲۰ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۰۰ تومان، سمند ال ایکس ۱۶۰ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۴۷ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۰۰ تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سورن پلاس ۲۴۳ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۱۰ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۰۰ تومان است.

علاوه بر این قیمت بسته شدن رانا پلاس اجتناب کرده اند سوی ایران خودرو ۲۱۴ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۹۳ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰۰ تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید راناپلاس همراه خود دوچرخه تی یو ۵ پی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سقف شیشه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیربکس ۶ سرعته دستی ۲۲۸ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۱۰ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۰ تومان ادعا شده است.

قیمت بلعیدن‌کنندگان گروه خودرو دنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژو ۲۰۷ را در جدول زیر تبصره کنید:

انتهای پیام

مرتبط همراه خود : ایران خودرو

برای ورود فوری‌تر: