قیمت طلا در ۳۰ مرداد ۱۴۰۱/نرخ ارز در مرز ۱۳ میلیون آرام شد.


قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۴۵ هزار و ۷۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به یک میلیون و ۲۴۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت سکه نیز با ۰.۸ درصد افزایش نسبت به دیروز به محدوده ۱۳ میلیون و ۷۹ هزار تومان رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار طلا و سکه اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، رشد قیمت فلزات گرانبهای داخلی در حالی رخ داد که کاهش نرخ اونس و دلار ادامه دارد. قیمت هر اونس امروز با ۰.۱ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به محدوده ۱۷۴۸ دلار رسید. دلیل اصلی کاهش نرخ اونس افزایش نگرانی ها از رشد اقتصاد جهانی است که باعث کاهش روحیه ریسک پذیری معامله گران و افزایش تمایل فعالان بازار به دلار شد. بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که فدرال رزرو به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد و این باعث کاهش بیشتر قیمت طلا خواهد شد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

نرخ ارز امروز

صبح امروز قیمت هر قطعه سکه به کانال ۱۲ میلیون تومان رسید اما در آخرین ساعات معاملاتی به کانال ۱۳ میلیون تومان بازگشت. نرخ نیم سکه امروز نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و در همان محدوده ۷.۵ میلیون تومان معامله شد. قیمت ربع سکه نیز در همان محدوده ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ثابت ماند. نرخ ارز گرمی تغییری نکرد و در همان محدوده ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

در صورت افزایش نرخ دلار در معاملات فردا، نرخ ارز محدوده ۱۳ میلیون تومان را حفظ می کند در غیر این صورت نرخ آن تا کانال ۱۲ یک میلیون تومان عقب نشینی می کند.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: