قیمت طلا در ۲۶ شهریور ۱۴۰۱/ نرخ سکه در مرز ۱۴ میلیون کانا


قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۶ هزار و ۹۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به یک میلیون و ۲۸۲ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. نرخ ارز با ۰.۸ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۳ میلیون و ۹۷۴ هزار تومان رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار طلا و سکه اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، امروز نرخ اونس با دلار همگام شد و افزایش یافت. قیمت هر اونس نسبت به روز گذشته ۹.۴ درصد افزایش یافت و به مرز ۱۷۲۱ دلار رسید. افزایش قیمت اونس آرامش را برای دلالان سکه به همراه داشت و به همین دلیل قیمت این فلز گرانبها نسبت به روز گذشته افزایش یافت. دیشب معامله گران سکه خریدار بیشتری در معاملات پشتیبان بودند که باعث شد سکه به کانال ۱۴ میلیونی برسد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

قیمت نیم سکه امروز نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و در همان محدوده ۸ میلیون تومان معامله شد. نرخ ارز سه ماهه نیز ثابت بود و به مرز ۵ میلیون تومان رسید. قیمت ارز گرمی نسبت به روز گذشته ثابت ماند و ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان معامله شد.

نظر فنی در مورد تغییرات احتمالی در نرخ ارز

از نظر فنی تا زمانی که قیمت ارز بالای محدوده ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باشد، احتمال رشد بیشتر قیمت آن دور از انتظار نیست. سطح مقاومتی بعدی ارز، محدوده ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. اگر قیمت ارز از این آستانه قیمت عبور کند، خریداران بیشتری وارد بازار می شوند. اما در صورت پخش اخبار جدیدی از مذاکرات برجام، این احتمال وجود دارد که جریان انتظارات معامله گران ارز تغییر کند و قیمت این فلز گرانبها به کانال های قیمت پایین بازگردد.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: