قیمت طلا در ۱۵ سپتامبر ۱۴۰۱/نرخ ارز همچنان بالاتر از آستانه حساس قیمت است


قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۴ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به یک میلیون و ۲۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. نرخ ارز نسبت به روز گذشته با ۰.۲ درصد افزایش در محدوده ۱۳ میلیون و ۹۳۵ هزار تومان قرار دارد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار طلا و سکه اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، قیمت هر اونس در نهایت امروز بازگشت و با ۱.۸ درصد افزایش نسبت به دیروز به ۱۷۱۳ دلار رسید. سرمایه گذاران اکنون توجه ویژه ای به نشست بعدی فدرال رزرو دارند. بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند که فدرال رزرو در نشست سپتامبر نرخ بهره را ۷۵ واحد افزایش خواهد داد. از نقطه نظر فنی، قیمت طلا برای صعود باید از مقاومت ۱۷۲۴ دلاری عبور کند. پس از آن مرز ۱۷۳۰ دلار و سپس سد مقاومتی ۱۷۵۳ دلار در پیش است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با رشد قیمت ارز جسارت معامله گران را افزایش دهید

افزایش قیمت دلار و اونس باعث شده تا دلالان ارز جسارت بیشتری پیدا کنند و حضور پررنگ تری در بازار داشته باشند. در حال حاضر نرخ نیم سکه با ۰.۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده ۸ میلیون و ۳۰ هزار تومان قرار دارد. قیمت ربع سکه نسبت به روز گذشته ۰.۲ درصد رشد کرد و به مرز ۵ میلیون و ۳۰ هزار تومان رسید. اما نرخ سکه گرمی نسبت به روز گذشته با ۰.۲ کاهش در کانال ۲ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان قرار دارد.

سکه ها طی روزهای گذشته سعی کردند مرز ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را حفظ کرده و زمینه را برای رشد بیشتر قیمت این فلز گرانبها فراهم کنند. برخی معتقدند ارز در صورت حفظ این محدودیت قیمتی به زودی کانال ۱۴ میلیون تومانی را فتح خواهد کرد.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: