قیمت دلار ۱۱ شهریور ۱۴۰۱/ دامنه نوسان نرخ ارز کاهش یافت.


دلار در کانال ۲۹۰۰۰ دلاری دائما در نوسان است اما هنوز نتوانسته این کانال را به سمت مرزهای قیمتی بالاتر یا پایین تر بشکند. در حال حاضر قیمت دلار با ۰.۵۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز ۲۹ هزار و ۱۸۰ تومان رسید. اما نرخ دلار بازار با ۱.۴۷ درصد افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده ۲۷ هزار و ۳۹۲ تومان قرار دارد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار ارز اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، برخی از فعالان و کارشناسان بازار ارز معتقدند که اخبار سیاسی مختلف باعث شده است که قیمت دلار دچار رفت و آمد شود. البته دامنه تغییرات این ارز نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است. به گفته جمعی از فعالان بازار ارز، میزان احتیاط در این بازار افزایش یافته و سطح هیجان در معاملات نیز در مسیر نزولی قرار دارد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

نظرات فنی در مورد آینده قیمت دلار

در صورت کاهش بیشتر قیمت دلار، احتمال کاهش آن تا محدوده ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان وجود دارد. اما اگر اخبار یا اهرمی باعث افزایش نرخ دلار شود و نرخ این ارز از سد مقاومتی ۲۹۸۰۰ تومان عبور کند، احتمال افزایش قیمت دلار دور از انتظار نخواهد بود. ظهر دیروز قیمت دلار حتی به انتهای محدوده ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان هم رسید، اما بلافاصله خریداران بیشتری در بازار ظاهر شدند و به افزایش نرخ این ارز پرطرفدار کمک کردند.

امروز نرخ پوند و یورو مانند قیمت دلار در حال افزایش بود. قیمت پوند با ۰.۲ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۴ هزار و ۷۹۰ تومان رسید. نرخ یورو نیز با ۰.۲ درصد افزایش نسبت به دیروز به ۲۹ هزار و ۱۳۰ تومان رسید.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: