قیمت دلار را در میانه کانال ۳۲ هزار تومان متوقف کنید


دلار بازار آزاد به کانال نیم ۳۲ هزار تومان رسید و به کاهش امیدواری داد. قیمت دلار امروز با ۰.۷۳ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۲ هزار و ۵۸۰ تومان رسید. نرخ دلار بازار ترکیبی نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و در همان محدوده ۲۸ هزار و ۷۹۰ تومان معامله شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار ارز اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، با وجود اخبار منتشر شده از سوی اتحادیه اروپا و مقامات آمریکایی، دلار همچنان نتوانست کانال ۳۳ هزار تومانی را در اختیار بگیرد. باقی ماندن قیمت دلار در زیر کانال ۳۳ هزار تومان باعث ناامیدی برخی فعالان بازار از رشد قیمت این ارز شد. به گفته برخی فعالان، قدرت ارزی بازار خارجی مانع از رشد قیمت دلار و تسخیر کانال های ۳۳ هزار تومانی شد. البته برخی معتقدند اقدام این بازار تنها برای مدت کوتاهی از رشد قیمت دلار جلوگیری می کند و آن را زیر کانال ۳۳ هزار تومان نگه می دارد. به گفته برخی فعالان بازار ارز، تا زمانی که بازار جهت انتظارات را به سمت بالا تغییر ندهد، تزریق دلار تنها به عنوان یک عامل بازدارنده کوتاه مدت عمل می کند و رشد نرخ او در بلندمدت دور از انتظار نخواهد بود. انتظار می رود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

روند قیمت دلار را بررسی کنید

روند افزایشی نرخ دلار تا اواسط روز سه شنبه ادامه داشت، اما به یکباره فشار فروش این ارز افزایش یافت و قیمت آن به انتهای محدوده ‘۳۲۸۰۰ تومان رسید.

امروز نرخ پوند و یورو نیز در یک چرخه نزولی قرار داشت. قیمت پوند با ۳۵۱ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به ۳۶ هزار و ۵۳۵ تومان رسید. نرخ یورو نیز با ۲۱۵ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۱ هزار و ۸۷۶ تومان رسید.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: