قیمت بیت کوین همچنان در محدوده ۱۹۰۰۰ دلار در نوسان است! / قیمت روز ۲۹ مهر


قیمت بیت کوین همچنان در کانال ۱۹۰۰۰ دلاری با مشکل مواجه است. ارز دیجیتال مهم دیگر بازار یعنی اتریوم نیز با افت شدید قیمت مواجه شد و پس از مرج در وضعیت مطلوبی قرار ندارد. در حال حاضر قیمت اتریوم در مرز ۱۲۰۰ دلار است.

برای دسترسی سریعتر به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، بیت کوین به تدریج از مرز ۲۰۰۰۰ دلار فاصله می گیرد و به حمایت های جدید نزدیک می شود. در صورتی که این ارز دیجیتال از قیمت ۱۹ هزار دلار عبور کند، احتمال کاهش قابل توجهی در نرخ آن وجود دارد و حتی برخی پیش‌بینی کردند که قیمت این ارز دیجیتال معروف تا محدوده ۱۸۵۰۰ دلار کاهش خواهد یافت. اگر این محدوده قیمتی از بین برود، احتمال کاهش بیشتر قیمت بیت کوین دور از انتظار نیست. در واقع، بر اساس پیش بینی های قبلی، احتمال سقوط بیت کوین به محدوده ۱۲۰۰۰ دلار دور از انتظار نیست.

اخبار مرتبط را بخوانید:

آلت کوین های معروف نیز امروز عملکرد خوبی نداشتند. نگاهی به ۵۰ ارز دیجیتال برتر نشان می دهد که تنها دو آلت کوین عملکرد خوبی دارند.

در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال با ۱.۷ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۹۱۹ میلیارد دلار رسیده است. اما ارزش معاملات نسبت به روز گذشته رشد خوبی داشت و با رشد ۳۴ درصدی هم اکنون در محدوده ۵۳ میلیارد دلار قرار دارد.

همچنین ارزش تراکنش های دیفای ۳ میلیارد دلار و ارزش تراکنش های استیبل کوین در محدوده ۵۰ میلیارد دلار است.

از طریق کدام سایت بیت کوین و ارزهای دیجیتال خرید و فروش کنیم؟

افرادی که در شرایط فعلی قصد خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال مختلف را دارند بهتر است به سایت OK Exchange مراجعه کنند. این سایت امکان تجارت فوری را برای همه کاربران واجد شرایط فراهم می کند. این امکان به افراد اجازه می‌دهد تا بلافاصله بدون نیاز به احراز هویت و ایجاد کیف پول، تراکنش ارز دیجیتال مورد نظر خود را انجام دهند. برای این کار، کاربران فقط باید بر روی گزینه تبادل سریع کلیک کرده و شروع به خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه مورد نظر خود کنند.

علاوه بر این، در این راه افراد می توانند از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان استفاده کنند. کارشناسان این مجموعه در ۲۴ روز هفته پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران بوده و آنها را در انجام معامله مناسب یاری می کنند.

انتهای پیام

مربوط به: خوب معاوضه

برای دسترسی سریعتر: