قیمت بیت کوین همانطور که صحبت می کنیم ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱/ فروشندگان رمزارزها به دست آورد شدند


قیمت بیت کوین در سطوح قیمتی زیرین‌تر در جاری حرکت است. در جاری حاضر نرخ این رمزارز نسبت {به روز} قبلی همراه خود کاهش ۳۹۶ دلاری مواجه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قاب ۳۷ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۵۲ دلاری سقوط کرده است. قیمت بیت کوین طی تعدادی از ساعت قبلی صدها به قاب ۳۸ هزار دلاری برگشته با این حال توانایی فروشندگان مانع اجتناب کرده اند باقی ماندن این رمزارز در نرخ مذکور شده است.

برای ورود فوری‌تر به اطلاعات بازار رمزارزها، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. اجتناب کرده اند همین جا گشت و گذار کنید.

به گزارش کاماپرس، در جاری حاضر شرایط نزولی بیت کوین یکپارچه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو عصبانی کننده‌ای بر این بازار تحت سلطه شده است. همراه خود این وجود باقی مانده است هم اجتناب کرده اند فراگیر برخی خبرها به گوش می‌رسد کدام ممکن است شاید یک مدت کوتاه برای بازار بیت کوین جالب باشد. اخیرا مدیرعامل نمایندگی توصیه پولی دیوره گروپ ادعا کرده کدام ممکن است احتمال اینکه ۲ ملت تولید دیگری هم به همان اندازه بالا سال میلادی، بیت کوین را شناخته شده به عنوان پول قانونی ادعا کنند بیش از حد است. این خبر می‌تواند یک مدت کوتاه وضعیت بازار رمزارز معروف را افزایش دهد.

اطلاعات مرتبط را بیاموزید:

اهمیت قیمت بیت کوین برای هولدرها

به گزارش فارکس دیجیتال، هم اکنون بیت کوین اجتناب کرده اند تذکر قیمتی در شرایطی رفتن می‌برد کدام ممکن است برای هولدرها فوق العاده حیاتی است. بیشتر اوقات بازخورد تحلیلگران بازار رمزارزها کسب اطلاعات در مورد بیت کوین طی ماه جاری اینجا است کدام ممکن است هیچ اهرم خاصی برای صعودی شدن نرخ بیت کوین {وجود ندارد}.

در جاری حاضر هم کدام ممکن است داده‌های جدید درمورد به بازارهای آتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش تقاضا برای گرفتن تتر نماد دهنده اینجا است کدام ممکن است احتمالا توسعه نزولی بازار یکپارچه پیدا خواهد کرد.

 

داده ها کلی:

بایننس کوین چیست؟

فارکس دیجیتال بایننس کوین اجتناب کرده اند طریق در دسترس بودن اولین پول نقد آی سی اُ در جولای ۲۰۱۷ تخلیه پیدا کرد. هدف تحمیل این رمزارز، توسل به سرمایه برای بهبود صرافی بایننس ادعا شده بود. هم اکنون بایننس کوین ۳۸۴ دلار قطعا ارزش آن را دارد دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت {به روز} در گذشته ۵ دلار کاهش را تخصص کرده است.

برای ورود فوری‌تر: