قیمت بیت کوین در ۸ آگوست ۱۴۰۱/ معامله گران ترس را رد کردند


بیت کوین بالاخره توانست به مرز ۲۴۰۰۰ دلار نزدیک شود. اکنون قیمت بیت کوین نسبت به آخرین نرخ معاملات دیروز ۱۲۰ دلار کاهش یافته و در مرز ۲۳ هزار و ۷۹۹ دلار قرار دارد.

برای دسترسی سریع تر به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، بیت کوین در آستانه ثبت دومین کندل صعودی هفتگی است که امید بسیاری از معامله گران را افزایش داده است. علاوه بر رشد قیمت بیت کوین و احتمال بالای صعودی شدن شمع هفتگی، شاخص ترس و طمع نیز بهبود یافته است که نشان دهنده افزایش امید به بازار سهام است. ارز دیجیتال.

اخبار مرتبط را بخوانید:

دیروز عدد شاخص ترس و طمع ۲۹ بود که همچنان در محدوده ترس محسوب می شود. اما این عدد با سطح شش یعنی ترس شدید فعالان و سرمایه گذاران فاصله زیادی دارد. اوج این شاخص در یک سال در مهرماه سال گذشته بود. در آن زمان شاخص ترس و طمع سرمایه بیت کوین به عدد ۸۴ رسیده بود که بالاترین عدد محسوب می شد. در آن زمان قیمت بیت کوین بالاتر از محدوده ۶۰۰۰۰ دلار بود.

به گفته کارشناسان دلیل اصلی این رشد قیمت بیت کوین تصمیم جدید فدرال رزرو برای افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره است. پس از اعلام نظر فدرال رزرو، نرخ اولیه بیت کوین ۲.۵ درصد افزایش یافت. سپس دامنه رشد قیمت این ارز دیجیتال ادامه یافت و اکنون این ارز دیجیتال در محدوده ۲۴ هزار دلار قرار دارد.

در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال جهانی با ۷.۹۵ درصد رشد نسبت به روز گذشته به ۱.۰۵ تریلیون دلار رسیده است. حجم کل بازار ارزهای دیجیتال طی شب گذشته ۳۵.۱۷ درصد افزایش یافت و در محدوده ۸۵.۰۷ میلیارد دلار قرار گرفت. در حال حاضر، بیشتر حجم بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است که ۴۱.۵۷ درصد است.

OK Wallet Exchange; یک پلتفرم امن برای تجارت ارزهای دیجیتال

شرایط فعلی بازار، اشتیاق برخی از کاربران و معامله گران ایرانی را برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال افزایش داده است. افرادی که از طریق پورتال OK Exchange به معامله ارزهای دیجیتال می پردازند، می توانند ارزهای دیجیتال خود را در زمان دیگری معامله کنند. بدین منظور می توانند تمامی سکه هایی که در لیست خرید و فروش و کیف پول قرار دارند را در کیف پول داخلی OK Exchange در امنیت کامل نگهداری کنند.

انتهای پیام

مربوط به: خوب معاوضه

برای دسترسی سریعتر: