قیمت بیت کوین در ۵ جولای ۱۴۰۱/ اصلاح قیمت یا شروع نزول جدید؟


بیت کوین روز قبل دوباره سقوط کرد، اما امروز وضعیت این ارز دیجیتال کمی بهتر شده است. در حال حاضر قیمت بیت کوین با رشد ۳۴۳ دلاری در محدوده ۲۱ هزار و ۳۱۹ دلار قرار دارد.

برای دسترسی سریع تر به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتالاینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، اعلام تصمیم نهایی بانک مرکزی آمریکا برای افزایش مجدد نرخ سود بانکی و انتشار آمارهای مربوط به رشد تولید ناخالص داخلی این کشور از جمله اتفاقات تاثیرگذاری است که تا دو روز دیگر رخ می دهد و تاثیرگذار است. بازار ارزهای دیجیتال این در حالی است که به گفته برخی کارشناسان فعال در این زمینه، افت قیمتی که دیروز رخ داد، مربوط به اصلاح رشد ۱۴ درصدی در هفته گذشته است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به سقوط اخیر بیت کوین، ارزش این ارز دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۲ تا کنون ۵۴ درصد کاهش یافته است. اکنون سرمایه گذاران بازار نگران کاهش بیشتر بیت کوین هستند.

بر اساس نموداری که توسط ویل کلمنته، تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته شده است، اگر بیت کوین به هر دلیلی از مرز ۲۲۰۰۰ دلار سقوط کند، ارز دیجیتال احتمالاً تا محدوده ۱۹۰۰۰ دلار سقوط خواهد کرد. البته برخی از معامله گران به قیمت آتی بیت کوین خوش بین هستند و معتقدند که نرخ این ارز دیجیتال به کانال ۱۹۰۰۰ دلار نخواهد رسید.

در حال حاضر ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال با کاهش ۰.۵۴ درصدی به ۹۷۲.۹۰ میلیارد دلار رسیده است. حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در شب گذشته به ۶۳.۰۹ میلیارد دلار رسید که نسبت به روز گذشته ۱۶.۳۴ درصد کاهش داشت. در حال حاضر، بیشتر حجم بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است و به ۴۱.۶۱ درصد می رسد. این میزان نسبت به روز گذشته ۰.۰۳ درصد کاهش داشته است.

چگونه در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در آشفتگی بازار کار آسانی نیست. اما اگر فردی با دقت وارد این بازار شود و ارز رمزنگاری شده مورد نظر را خرید و فروش کند، احتمالا در این شرایط بحرانی و مبهم نیز سود خواهد برد. به همین دلیل بسیاری از افراد شرایط فعلی را برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال انتخاب می کنند.

اما برای ورود به این بازار باید اطلاعات و آمار دقیقی از عملکرد برخی ارزهای رمزپایه محبوب جمع آوری و بررسی شود. OK Exchange با ارائه مقاله ای در مورد ارزهای رمزنگاری شده مهم این هفته بازار، کار را برای کاربران خود آسان کرده و آنها را به خریدی بهتر و کامل سوق می دهد.

انتهای پیام

مربوط به: معاوضه باشه

برای دسترسی سریعتر: